Madonna odwiedza Rocco Art Gallery w Miami podczas swojej trasy koncertowej

Madonna odwiedza Rocco Art Gallery w Miami podczas swojej trasy koncertowej

Madonna zrobiła zasłużoną przerwę w światowej trasie koncertowej Celebration, aby wesprzeć swojego syna Rocco Ricciego na jego solowej wystawie w Miami.

Piosenkarz zaprezentował swoją kolekcję zatytułowaną „Pack A Punch” inspirowaną zawodnikami Muay Thai w tętniącej życiem atmosferze dzielnicy Design District w Miami.

Madonna w towarzystwie pozostałych dzieci zdawała się promieniować dumą i radością, podziwiając ciężką pracę Rocco.

Ubrana w oszałamiające szmaragdowo zielone body, biały kowbojski kapelusz i przezroczyste białe rękawiczki, piosenkarka Material Girl dodała tej okazji odrobinę własnego stylu.

W poście na Instagramie wyraziła radość, że może dzielić ten wyjątkowy moment ze swoim synem i społecznością artystyczną Miami.

Zdjęcia udostępnione z wydarzenia uchwyciły piosenkarkę obok prac jej syna, a cała rodzina była oczarowana tą kolekcją.

Kolekcję Rocco będzie można oglądać w piątek wyłącznie po wcześniejszym umówieniu, zapewniając miłośnikom sztuki ekskluzywne przeżycie.

W rozmowie z Art Net przed wystawą opowiedział o swojej życiowej pasji do sztuki, określając ją jako źródło ukojenia i kreatywności od dzieciństwa.

„Moje inspiracje ewoluują wraz z upływem czasu i doświadczeniami życiowymi, kierując mnie w stronę artystów, którzy rezonują ze mną w mojej podróży.

Ostatnio zagłębiam się w twórczość malarzy brytyjskich z ostatniego stulecia, m.in. Bacona, Freuda, Auerbacha i Davida Hockneya.

„W przypadku tej wystawy inspirację znalazłem w wystawie Courtauld Franka Auerbacha, zwłaszcza w jego wspaniałych czarno-białych kawałkach węgla na papierze”.

READ  Jeden z najsłynniejszych zabytków Paryża jest zamknięty od pięciu lat

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *