Amerykański nastolatek jest o krok od śmierci w wyniku wypadku z ładowarką do telefonu, a jego szyja została porażona prądem w wyniku „gorącej cewki”

Amerykański nastolatek jest o krok od śmierci w wyniku wypadku z ładowarką do telefonu, a jego szyja została porażona prądem w wyniku „gorącej cewki”

Matka szóstki dzieci powiedziała: „Słyszałam, jak krzyczał «mamo», a mój syn stał na korytarzu”. „Powiedział: «Zostałem porażony prądem. To był mój naszyjnik».

Davis powiedział, że na szyi miał pierścień śladów poparzeń.

„W całym domu śmierdziało spalonymi włosami i skórą oraz oparzeniami elektrycznymi” – wspomina matka.

Powiedziała, że ​​szybko wezwała karetkę i czekała na jej przyjazd, podczas gdy Okda opisywał, co wydarzyło się w jego pokoju.

„Wyjaśnił nam, że leży w łóżku i przekręcił się na bok, żeby było wygodniej, kiedy usłyszał, jak coś wypada z łóżka” – powiedział Davis.

„Powiedział, że chce mieć pewność, że jego telefon nadal się ładuje, aby następnego dnia włączył się budzik, gdy będzie trzeba iść do szkoły”.

Davis wyjaśnił, że kiedy wychylał się z łóżka, jego naszyjnik zetknął się z odsłoniętymi bolcami ładowarki, zamieniając jego biżuterię w obrożę przeciwwstrząsową wysokiego napięcia.

Aqda przypomina sobie, że w ciągu kilku sekund z jego szyi wystrzeliły iskry.

„Powiedział, że przez cały czas był w pełni przytomny i miał świadomość, że został porażony prądem” – powiedział Davis. „Myślał, że umrze”.

Oprócz „dużego śladu” na szyi nastolatek doznał także oparzeń dłoni w wyniku próby oderwania gorącego drutu.

Powiedział, że było tak gorąco, że „część jego łańcucha została przyspawana do ładowarki”.

Według „New York Post” Okda został zabrany do szpitala, gdzie lekarze stwierdzili, że „natężenie prądu było wystarczające, aby go zabić”.

Doznał oparzeń drugiego, trzeciego i czwartego stopnia oraz dużych blizn rozciągających się od brody do obojczyka.

Davis wyraził „wdzięczność, że wszystko u niego w porządku” i ostrzegł innych przed niebezpieczeństwami wynikającymi z pozostawiania urządzeń elektronicznych w łóżku.

„Jeśli chodzi o telefon, żadna wiadomość tekstowa ani powiadomienie nie jest na tyle ważne, aby położyć go na łóżku” – powiedziała.

READ  Liczby są tam, co oznacza, że ​​nagroda Lotto Powerball z powrotem do 35 milionów dolarów

„Wszystko może się zdarzyć, a Wadżda jest tego dowodem”.

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *