Angielski bramkarz Ben Foakes wychodzi z łańcucha Black Caps po wślizgnięciu się na skarpetkę

Ben Fox miał nadzieję, że po raz pierwszy przetestuje Anglię w domu, przed traumatycznym wypadkiem skarpety.

Gareth Copley / Getty Images

Ben Fox miał nadzieję, że po raz pierwszy przetestuje Anglię w domu, przed traumatycznym wypadkiem skarpety.

Anglia, bramkarz Ben Fox, został wykluczony z nadchodzącej serii testów przeciwko Nowej Zelandii po tym, jak wsunął się w skarpetkę.

Fox miał rozdarty ścięgno podkolanowe w szatni podczas meczu hrabstwa dla Surrey.

Foakes, który miał nadzieję zagrać swoją pierwszą serię testową na własnej ziemi, został zwolniony na trzy miesiące.

James Bracey został awansowany do zespołu w miejsce Foakes i jest w kolejce do pierwszego testu.

Czytaj więcej:
* Anglia wybiera nieznany duet w składzie testowym, aby zmierzyć się z Czarnymi Czapkami z resztą gwiazd IPL
* Angielski gracz szybkiej strzelanki Goffra Archer został wykluczony z testów przeciwko Czarnym Czapkom
* Goffra Archer leci w powietrzu, aby zdobyć oszałamiający haczyk w meczu Indian Premier League

24-letni Brasi mógł zostać poproszony o zajęcie siódmego miejsca, mimo że pierwotnie został wybrany na okładkę wyższego rzędu, rola, która teraz przypada Haseebowi Hamidowi.

Anglia będzie bez jednego ze swoich głównych graczy w dwóch seriach testowych przeciwko Nowej Zelandii, które rozpoczną się w przyszłym miesiącu.

Ijaz Rahi / AP

Anglia będzie bez jednego ze swoich głównych graczy w dwóch seriach testowych przeciwko Nowej Zelandii, które rozpoczną się w przyszłym miesiącu.

Sam Billings został sformułowany jako ubezpieczenie magazynowe, po powrocie do lokalnego biznesu po zagraniu w IPL.

Fox jest trzecim piłkarzem reprezentacji Anglii w tym roku, który doznał dziwnej kontuzji. W styczniu Joffra Archer upuścił akwarium w swojej łazience, zostawiając je ze szklanką w palcu, podczas gdy Zach Crowley ślizgał się po marmurowej podłodze przed garderobą zespołu w Indiach, lądując na jego nadgarstku i zmuszając go do opuszczenia dwóch testów.

W międzyczasie Archer przeszedł operację z powodu przedłużonej kontuzji prawego łokcia i jest mało prawdopodobne, aby grał w drużynie narodowej do lipca, uniemożliwiając mu udział w nadchodzącej serii testów przeciwko Nowej Zelandii.

READ  Tsitsipas awansuje do ćwierćfinału Australian Open w 2023 roku

England and Wales Cricket Council powiedziała, że ​​człowiek pokoju przeprowadził operację w piątek, a jego doradca dokona przeglądu jego wyzdrowienia w ciągu czterech tygodni, po czym Archer otrzyma dalsze instrukcje, kiedy ponownie zacząć grać w kręgle.

Te ramy czasowe oznaczają, że Archer z pewnością przegapi dwie gry z serii testowej przeciwko Nowej Zelandii, które rozpoczną się 2 czerwca, oraz potrójny mecz Twenty20 Series ze Sri Lanką, który rozpocznie się 23 czerwca.

Trzy mecze międzynarodowy jednodniowy mecz ze Sri Lanką rozpocznie się 29 czerwca, a kolejna trzymeczowa seria ODI z Pakistanem rozpocznie się 8 lipca. Najsłynniejsza międzynarodowa letnia seria Anglii składa się z pięciu testów przeciwko Indiom, które rozpoczną się 4 sierpnia.

Archer wycofał się z indyjskiej Premier League z powodu kontuzji łokcia, a następnie poczuł ból w tym samym miejscu co Sussex w meczu na Mistrzostwach Anglii w zeszłym tygodniu.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *