Animowany film Super Mario Bros z udziałem Chrisa Pratta, Setha Rogena i innych

Chris Pratt Wchodzi Świat Super Mario Bros.

Jak wspomniałem ostateczna data42-letni aktor poprowadzi gwiazdorską obsadę nadchodzącego filmu animowanego opartego na popularnej grze wideo. Wiadomość została ogłoszona w piątek przez twórcę Mario, Shigeru Miyamoto, który potwierdził datę premiery filmu w Ameryce Północnej, a także gwiazdy wybrane do projektu.

Pratt zagra Mario i Charlie Day Zagłosuje na swojego brata Luigiego. Gambit królowej gwiazda Anya Taylor Radość Głos księżniczki Peach będzie, podczas gdy czarny Jack I Seth Rogen Będziesz grał odpowiednio w Bowsera i Donkey Konga. Film też zabłyśnie Fred Armisen (Zwariowany Kong), Keegan Michael Key (Todd), Kevin Michael Richardson (Camic) i komik Sebastian Maniscalco (Spike).

Film wyreżyserowali Aaron Horvath i Michael Jelinek, a scenariusz napisał Matthew Vogel. Miyamoto wyprodukuje plik Super Mario Bros Razem z założycielem Lighting Chrisem Meledandrim.

Czytaj więcej:
* Nintendo widzi słabnący wpływ pandemicznej megahitowej przeprawy zwierząt: Nowe Horyzonty
* Super Mario działa na rynku smartfonów
* Dość „wirtualnej rzeczywistości”, Nintendo postanowiło ożywić Mario za pomocą parków rozrywki

Współpracujemy z Chris [Meledandri] A jego doświadczony zespół nie tylko tworzy licencjonowany film dla postaci, ale także nową rozrywkę, która przynosi Super Mario Bros do życia na ekranie i pozwala wszystkim cieszyć się grą, niezależnie od tego, czy znają grę, czy nie” – powiedział Miyamoto w oświadczeniu dla Hollywoodzki reporter.

„Jak dotąd produkcja rozwija się i idzie bardzo dobrze, a obie strony wiele się od siebie uczą. Pokornie prosimy fanów, aby poczekali trochę dłużej na premierę i mamy nadzieję, że nie mogą się doczekać zobaczenia wyjątkowych postaci z Super Mario Bros. na dużym ekranie”.

Oczekuje się, że film animowany pojawi się w amerykańskich kinach 21 grudnia 2022 roku. Data międzynarodowej premiery nie została jeszcze ogłoszona. Pozostań w kontakcie, gdy dostępnych będzie więcej informacji.

READ  Ujawniono ulubione jedzenie księżniczki Charlotte - i jest dość fantazyjne jak na 6-latkę

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top