Anya Taylor-Joy i Chris Hemsworth rzucają okiem na świat „Furiosa”.

Anya Taylor-Joy i Chris Hemsworth rzucają okiem na świat „Furiosa”.
Anya Taylor-Joy i Chris Hemsworth rzucają okiem na świat „Furiosa”.

Anya Taylor-Joy i Chris Hemsworth dają fanom zapowiedź tego, czego się spodziewać i kiedy Furiosa Odpala silnik i wystrzeliwuje rakiety na duży ekran.

Wprowadzenie do roku 2015 Mad Max: Na drodze gniewu, Furiosa: Saga Mad Max, W kinach pojawi się 24 maja. 9 kwietnia na CinemaCon 2024 w Las Vegas obsada filmu ujawniła informacje, zdjęcia i nie tylko zza kulis.

W Caesars Palace 27-letnia Taylor-Joy, 40-letnia Hemsworth i scenarzysta i reżyser George Miller (79) powitali wiwatującą publiczność w ramach prezentacji dystrybutora Warner Bros.

Miller wygłosił długą prześmiewczą wypowiedź, zawierającą podburzające fragmenty „Wasteland”. Wygląda na to, że opowieść Furiosy zostanie podzielona na trzy osobne rozdziały: „I: Początek jej Odysei”, „II: Przebudzenie wojownika” i „III: W stronę zemsty”.

Postapokaliptyczny epos, w którym Taylor-Joy przejmuje rolę Charlize Theron Droga gniewu, jest opisywany jako „zupełnie nowa, osobna przygodowa gra akcji, która odkryje początki” Imperatora Furiosy. Film został napisany wspólnie przez australijskiego reżysera i Nico Lathorisa.

„Przemierzając pustkowia, napotykają zamek, na którego czele stoi Immortan Joe”, powracająca postać grana przez Lachy’ego Hulme, przejmująca obowiązki Hugh Keays-Byrne’a. W streszczeniu czytamy: „Gdy tyrani walczą o dominację, Furiosa musi przetrwać wiele prób, gromadząc środki, aby znaleźć drogę do domu”.

„Aby opowiedzieć historię Mad Max: Na drodze gniewu, musieliśmy wiedzieć wszystko z wyprzedzeniem” – powiedział Miller na CinemaCon. „Opowiadałem tę historię przez trzy dni. [Furiosa] Akcja rozgrywa się na przestrzeni około 16–18 lat… Musieliśmy wiedzieć, skąd pochodzi każdy pojazd, każdy rekwizyt, każda postać, każdy gest i każda mowa.

Po miesiącach spędzonych na montażu ich pracy do filmu, patrząc na swoje dwie gwiazdy, roześmiał się i powiedział: „Dla mnie to kompletne oszustwa”.

„To historia nieustannego dążenia pewnej kobiety do nadziei” – stwierdziła Taylor-Joy, która pochwaliła dbałość Millera o szczegóły. „Nie mogę się doczekać, aż zobaczę ten świat zrealizowany na naprawdę dużym ekranie”.

READ  Skandaliczne ramiona i bliźniaki: The Seven Sharp i dzika szafa projektu

Dodała, że ​​zagranie w Furiosę było „zaszczytem”. „Zakochałem się w sposobie, w jaki ją przedstawiła Charlize i nigdy nie wyobrażałem sobie, że będę miał taką możliwość. Dziękuję, George!”

Hemsworth powiedział, że wejście do kinowego świata Millera było spełnieniem marzeń. „Dorastałem oglądając filmy Mad Max, a będąc Australijczykiem, oglądałem je w kółko, szczególnie z tatą, rozmawiając o scenach motocyklowych itd. – George Miller był boską postacią nie tylko w świecie filmu, ale także w moim domu.” ,” Powiedział.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *