Ariana Grande ostro krytykuje: „To normalne”

Ariana Grande ostro krytykuje: „To normalne”
Ariana Grande broni zmiany brzmienia

Ariana Grande w pełni akceptuje wszystko, co robi ze swoim głosem.

Zdobywczyni nagrody Grammy broniła swojej umiejętności przełączania akcentów, twierdząc, że to nic wielkiego.

W odpowiedzi na wirusowy film pokazujący, jak zmienia ton głosu z pewną siebie postawą, Ariana utwierdziła się w przekonaniu, że zmiana jest „naturalną rzeczą, którą ludzie robią, zwłaszcza jeśli ma się zasięg”.

„Spędziłam dużo czasu grając codzienną postać” – wyjaśniła Ariana podczas występu 9 lipca w odcinku serialu. Zamknij się, Evanie podcast, w którym opowiada o swojej roli Glindy w nadchodzącym filmie zło Film muzyczny.

„Pamięć mięśniowa to prawdziwa rzecz” – powiedziała.

31-letnia aktorka skrytykowała także hipokryzję dotyczącą aktorów płci męskiej, którzy nieświadomie pozostają w roli po zakończeniu zdjęć.

„Jasne, ludzie też tu i ówdzie żartują, ale zawsze mówią: «O mój Boże, jaki on oddany swojemu rzemiosłu! Cóż za niesamowita przemiana! Jest świetnym wykonawcą!” – kontynuowała. „Ale z drugiej strony czuję, że, nie daj Boże, kicham jak Glenda”.

Ariana również w przeszłości opowiadała się za swoim stale zmieniającym się brzmieniem.

„Celowo często zmieniam tryb głosu (wysoki/niski) w zależności od tego, ile śpiewam” – napisała w komentarzach do filmu na TikToku na temat sposobu, w jaki mówi. „Zawsze robiłem to na pożegnanie”.

READ  Czy The Rock zostanie kolejnym prezydentem Stanów Zjednoczonych?

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *