ASB robi to ponownie, podnosząc oprocentowanie kredytów hipotecznych

ASB podnosi wszystkie swoje kredyty hipoteczne o stałym oprocentowaniu, dając mu najwyższe stawki oferowane przez większość stałych okresów. Opcje poniżej 4% szybko się kurczą, zwłaszcza w dużych bankach

ASB po raz kolejny podnosi rynek oprocentowania kredytów hipotecznych, a ogólne wzrosty wahają się od 16 punktów bazowych do 30 punktów bazowych.

W rezultacie ASB ma teraz tylko jedną stawkę, swoją roczną ofertę, poniżej 4%.

W okresie od sześciu miesięcy do trzech lat ASB ma najwyższe stawki kart na rynku. (Stałe stawki cztero- i pięcioletnie ANZ są wyższe.)

W gorącym, hossy ASB nie wydaje się widzieć żadnych wad w posiadaniu ofert ponad wszystkimi innymi.

Żaden bank nie oferuje obecnie stałej stopy niższej niż 4% przez cztery i pięć lat.

Najniższa sześciomiesięczna stawka jest teraz dostępna w CCB. Heartland Bank miał roczne, dwu-, trzyletnie dołki. SBS oferuje obecnie najniższą ofertę od czterech i pięciu lat.

W ciągu ostatniego tygodnia stawki hurtowych swapów wzrosły o około +10 punktów bazowych na okres jednego, dwóch i trzech lat. Tak więc część ruchu w górę powróciła na tylne rynki, które są kluczowe dla wyceny funduszy wykorzystywanych w kredytach hipotecznych. Dzisiaj międzynarodowe stopy procentowe ponownie wzrosły, a 10-letnie amerykańskie obligacje skarbowe wzrosły o +5 punktów bazowych, a ta zwiększona presja prawdopodobnie przeniknie na krajowe rynki hurtowe.

Jednym z przydatnych sposobów zrozumienia tych zmiennych oprocentowania kredytów mieszkaniowych jest użycie Pełnofunkcyjny kalkulator hipoteczny Jest również poniżej. (Oprocentowanie lokat terminowych można oszacować za pomocą Ten kalkulator).

A jeśli masz już w tej chwili nieodnawialny kredyt hipoteczny na czas określony, my zepsuty kalkulator opłat Może ci to pomóc w ocenie twoich opcji. Ale opłata za przerwę powinna być minimalna w czasie hossy.

Poniżej znajduje się zaktualizowany obraz najniższych ogłaszanych obecnie oprocentowanych kredytów hipotecznych na czas określony w głównych bankach detalicznych.

Wybierz zakładki wykresu

Kompleksowy kalkulator hipoteczny

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top