Ashes: Cummins budzi obawy dotyczące Anglii, ponieważ Australia dominuje w pierwszym dniu trzeciego testu

Australia jest o krok od zatrzymania Ashes po tym, jak Pat Cummins pomógł Patowi Cumminsowi rzucić Anglię na 185 w jego pierwszym teście w Boxing Day jako kapitan.

Wracając z przerwy narzuconej przez Covida w Adelajdzie, Cummins zdobył trzy bramki w sesji otwierającej, aby pomóc nadać ton Australii w niedzielę.

Zwycięstwo MCG potrzebowało nadziei na powrót z przegranej 2:0 i odzyskanie miotacza, więc Anglia nie mogła sobie wyobrazić kłopotów pierwszego dnia.

Australijczyk Pat Cummins świętuje przejęcie brytyjskiego Haseeba Hamida podczas pierwszego dnia trzeciego testu w Melbourne.

Asanka Brendon Ratnayake / The Associated Press

Australijczyk Pat Cummins świętuje przejęcie brytyjskiego Haseeba Hamida podczas pierwszego dnia trzeciego testu w Melbourne.

Cummins znokautował otwierających Haseeba Hameeda i Zaka Crawleya w pierwszych ośmiu dogrywkach, po czym wyeliminował Dawida Malana na ostatniej piłce przed obiadem.

Czytaj więcej:
* Australijski krykiet mówi, że policja wezwała w związku z wyciekiem uczciwości byłego gracza
* Ash: Anglia używa siekiery z czterema zmianami w Boxing Day Test, ponieważ nazwa Australii po raz pierwszy jest niespodzianką
* Ashes: Anglia stara się uniknąć kolejnego żenującego rekordu testu Boxing Day przeciwko Australii

Brakowało oporu w prawdziwej Anglii, a Joe Root (50) zdobył najwyższy wynik, ale wciąż spadał skromnie w przerażającej połowie sesji.

Mitchell Stark również zdobył dwie bramki, jedną z piłką, która podążała za Jonny Bairstow i kazał mu nosić rękawiczki za 35.

Joe Root odchodzi z Anglii po tym, jak został wysłany w pierwszym dniu trzeciego testu z serii Ashes.

Robert Cianflon / Getty Images

Joe Root odchodzi z Anglii po tym, jak został wysłany w pierwszym dniu trzeciego testu z serii Ashes.

Cameron Green kontynuował swoje gigantyczne sposoby zabijania, usuwając Bena Stokesa, podczas gdy Nathan Lyon ukończył 3-36, a debiutant Scott Boland zakończył 1-48.

Ale gwiazdą programu był Cummins, który miał tę korzyść, że został pierwszym australijskim kapitanem testowym, który wygrał rzut i puchar jako pierwszy od ośmiu lat na ojczystej ziemi.

Po obejrzeniu testu Adelaide w zeszłym tygodniu ze swojej kanapy po bliskim kontakcie ze sprawą Covid-19, potwierdził punkt do uzupełnienia swojej zielonej stawki 3-36.

Zdobył swój pierwszy skalp z piątą dostawą tylko wtedy, gdy ktoś odsunął się od Hamida i przechylił jego krawędź na 10-kulową kaczkę.

Powołany do zastąpienia walczącego Rory’ego Burnsa, Crowley przegrał z Cummins w wieku 12 lat, kiedy oskrzydlał fast groove.

Jego piłka, która trafiła w róg przez Malan i przekroczyła krawędź w 14. minucie tuż przed lunchem, złamała plecy Anglii.

Zarówno Root, jak i Stokes odrzucili swój los, złapani piłkami, których nie musieli bawić się poza kikutami, co było problemem dla turystów tego lata.

Australia vs Anglia na stadionie Melbourne Cricket Ground podczas trzeciego meczu Ashes Test.

Asanka Brendon Ratnayake / The Associated Press

Australia vs Anglia na stadionie Melbourne Cricket Ground podczas trzeciego meczu Ashes Test.

Joss Butler również nie przejął się tym, łapiąc się na krawędzi nogi, gdy próbował zmierzyć się z Nathanem Lyonem i znalazł samotnego mężczyznę z tyłu.

Z długim ogonem Ole Robinson pokazał 26 piłek 22 późno, ale szybki Anglik ma teraz znacznie trudniejsze zadanie, aby utrzymać swój zespół w serii.

READ  Mroźne temperatury zabijają 21 osób podczas China Ultramarathon

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top