AVAX i Aptos – Czy w następnej kolejności ETF Mania zawita na te waluty?

AVAX i Aptos – Czy w następnej kolejności ETF Mania zawita na te waluty?
  • Oczekuje się, że następne na liście do zatwierdzenia przez ETF będą Avalanche i Aptos
  • Ceny obu tokenów znacząco spadły w ciągu ostatnich kilku dni

Zatwierdzenie funduszy ETF i oczekiwanie na orzeczenie pomogło cenom zarówno BTC, jak i ETH. Istnieje jednak możliwość, że wzrost cen nie ograniczy się do monet premium.

A właściwie lawina [AVAX] I Aptos [APT] Obecnie wymienia się je jako kryptowaluty, które mogą dołączyć do klubu, jeśli firmy zdecydują się je oferować.

Czy Avalanche i Aptos będą następni?

Według danych udostępnionych przez GSR, Avalanche i Aptos mają większą szansę na zatwierdzenie swoich funduszy ETF, pod warunkiem, że ich wniosek o fundusz Solana ETF zostanie zatwierdzony.

Badanie GSR Raporty ujawniły, że organy regulacyjne, takie jak amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd, wykazują oznaki otwarcia na kasowe fundusze ETF na kryptowaluty, które spełniają określone kryteria. To duża zmiana w porównaniu z tym, co działo się przez ostatnie kilka lat.

Kluczowymi czynnikami są decentralizacja i potencjalny popyt ze strony inwestorów. Jest bardziej prawdopodobne, że wyższy poziom decentralizacji, tj. sieć niekontrolowana przez jeden podmiot, zostanie pozytywnie oceniony przez ETF. Metryki, takie jak współczynnik Nakamoto, wymagania dotyczące przechowywania i ocena zarządzania CCData, mogą pomóc w ocenie tego.

Wśród innych kryptowalut Avalanche i Aptos mają duże szanse na uzyskanie zgody ETF ze względu na ich stosunkowo zdecentralizowane struktury według GSR.

Nawet przy wysokim stopniu decentralizacji utworzenie funduszu ETF jest mało prawdopodobne, jeśli nie będzie wystarczającego zainteresowania inwestorów. Dlatego emitenci rozważą oba czynniki przy podejmowaniu decyzji, które kryptowaluty wybrać dla funduszy ETF.

Zatwierdzenie ETF sprawi, że Avalanche i Aptos będą bardziej dostępne dla inwestorów głównego nurtu, którzy mogą wahać się przed zakupem kryptowalut bezpośrednio na giełdach. Może to prowadzić do znacznego wzrostu bazy użytkowników i przyjęcia.

READ  Czy możesz sobie wyobrazić supermotocykl z napędem wirującym? | Rzeczy.pl

Jednak w chwili pisania tego tekstu sytuacja w przypadku obu protokołów wygląda ponuro. W ciągu ostatnich kilku dni dzienna aktywność zarówno w zakresie protokołów, jak i transakcji znacznie spadła. Co więcej, wartość Total Value Locked (TVL) znacznie spadła, co oznacza, że ​​wydajność obu protokołów nie była pozytywna w sektorze DeFi.

źródło: Artemida

Jak ikony?

Ruchy cen tych dwóch symboli odnotowały znaczny spadek w ciągu ostatnich miesięcy, wykazując oznaki trendu spadkowego.

Jednakże, podczas gdy ważone nastroje wokół APTOS znacznie spadły w ciągu ostatnich kilku dni, nastroje wokół AVAX wzrosły.


Realistyczna czy nie, oto kapitalizacja rynkowa AVAX w przeliczeniu na BTC


źródło: Santiment

DALEJ: STRATY BODENA Z TRUMPEM W WYŚCIGU MEMECOIN: Oto, co się stało

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *