Barbora Krezhikova po raz kolejny jest gotowa do obrony tytułu French Open

Barbora Krezhikova po raz kolejny jest gotowa do obrony tytułu French Open

Barbora Krejsikova powiedziała, że ​​jest sprawna i sprawna psychicznie, aby w tym roku obronić tytuł French Open po tym, jak wyleczyła się z kontuzji łokcia.

Czeska numer dwa na świecie Kryzhikova ostatnio zagrała na Qatar Open w lutym, miesiąc po zdobyciu tytułu deblowego Australian Open z partnerką Kateriną Siniakovą.

Eve wycofała Indian Wells w marcu z powodu kontuzji łokcia, która, jak powiedziała, była spowodowana obciążeniem pracą w 2021 roku.

IPL 2022 — pełne pokrycie | tabela | Wyniki | pomarańczowy kapelusz | fioletowy kapelusz | tabela punktów

„Byłem kontuzjowany i miałem problem z łokciem, co nie spodziewałem się, że zabierze mnie na tak długo” – powiedziała dziennikarzom Krizhikova w piątek.

„Ale myślę, że było dobrze. Myślę, że warto było zrobić sobie przerwę po tak ciężkim poprzednim sezonie. Teraz czuję się zdrowo i muszę naciskać drewno, aby czuć się dobrze.

„Myślę też, że naprawdę ładuję się psychicznie. Nie mogę się doczekać powrotu na Tour, powrotu w dobrej formie i gry z moimi najlepszymi graczami.”

Krijsikova pokonała Anastasię Pavlyuchenkovą, zdobywając tytuł w zeszłym roku, kończąc imponujące przejście od specjalistki gry podwójnej do mistrzyni Wielkiego Szlema w grze pojedynczej.

26-latka rozpocznie swoją obronę tytułu, zmierzając się z francuską nastolatką Diane Barry w starciu 1/8 finału z byłą numer jeden na świecie Victorią Azarenką.

Krejcikova powiedziała, że ​​ma nadzieję na grę w turniejach w ramach przygotowań do French Open, ale po rozmowie z trenerem zdecydowała się skupić na 100% gotowości do gry na glinie.

„Podjęliśmy tę decyzję i byłam z tego trochę zadowolona” – powiedziała. „Byłem w to całkowicie oddany”.

Numer jeden na świecie Iga Świątek, która zdobyła tytuł na Roland Garros w 2020 roku, jest uważana za faworytkę tegorocznej wygranej, ze względu na jej niesamowitą formę na kortach ziemnych.

READ  Co się stanie, jeśli Black Caps zremisują w półfinale T20 World Cup przeciwko Anglii?

Krijsikova pochwaliła Świątka, który przybył do Paryża po 28 meczach z rzędu.

„Iga, niesamowita gra. Robiła świetną robotę na boisku. Mam na myśli, że także poza boiskiem. Myślę, że jest też bardzo dobrą osobą „- powiedziała Krejicova o polskim najlepszym rozstawieniu.

„Ona na to zasługuje i mam nadzieję, że w pewnym momencie zbliżę się do niej i może będziemy mogli walczyć o pierwsze miejsce”.

Przeczytaj wszystkie najnowsze wiadomości, najświeższe wiadomości i aktualizacje na żywo dla IPL 2022 tutaj.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *