bardzo wolno! Dzieciaki fałszywych gwiazd oszukały NRL przybijając pejoratywną piątkę

bardzo wolno!  Dzieciaki fałszywych gwiazd oszukały NRL przybijając pejoratywną piątkę

Menedżer Canberry, Ricky Stewart, odmówił uznania błędu Jacka Wettona w drugiej połowie za przyczynę upadku Raiders w przegranej 24-14 z Newcastle.

Raiders mają teraz 1-3 początek sezonu NRL 2023, a sytuacja nie staje się łatwiejsza, ponieważ panujący premierzy Penrith i stoły Brisbane czekają na nich w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Wheaton będzie miał duże szanse na grę przeciwko Panthers w następny piątek po tym, jak sędzia Gerard Sutton chodził przez 10 minut w 48. minucie.

Pochodząca z Nowej Południowej Walii gwiazda, która również została umieszczona w raporcie w pierwszej połowie za wzniosły strzał w Newcastle numer 1, Lachlan Miller, został wysłany do pudła grzechów po tym, jak zebrał głową obrońcę rycerzy Jacksona Hastingsa ramieniem.

Kiedy opuszczał boisko, został oszukany przez młodego widza, który cofnął jego rękę w klasycznej pogardzie.

Drużyna Stewarta miała trudności z kierowaniem bez Wightona — a kiedy wrócił — ale trener Raiders nie chciał przypisać przegranej porażce rozgrywającego.

„Nie ma znaczenia, co myślę” – powiedział Stewart – „Hastings wstał bardzo szybko”.

„Spadał, kiedy wszedł Jack, próbował zmienić rozpęd w desperackim odcinku gry.

„Inną rzeczą, o której myślę, jest szybkość i dotkliwość tego, jak to się stało… Nikt nie został ranny, po prostu trzasnął wokół szyi.

„To (grzech) zdarzyło się wcześniej i wygraliśmy mecze”.

Z Wightonem poza boiskiem, Newcastle otworzyło lewą krawędź, aby wyjść z Tysonem Frisellem, a stamtąd podopieczni Adama O’Briena utrzymali swoje pierwsze zwycięstwo u siebie od siedmiu meczów.

Hudson Young, próby Wattona i dwupunktowy rzut z gry Matta Frawleya dały Raiders prowadzenie 14:8 po pierwszej połowie.

Greg Marzio i Bradman Best dośrodkowali, by utrzymać Knights w grze, ale tuż po przerwie Green Machine się zepsuł.

W 10 minut po przerwie Marzio dołożył swoją drugą bramkę, po dośrodkowaniu Dane’a Gagai i Frizzella, który wdarł się do gry po tym, jak Wighton został wyrzucony z boiska w 10. minucie.

READ  Efe, gole z hiszpańskim akcentem w czołówce polskiej ligi

„Zdobyli trzy próby, co jest nie do przyjęcia z naszego punktu widzenia” – powiedział Stewart.

„Podnieśli ogon i trudno było się wycofać. To było niewybaczalne, niektóre z przyłożeń, które zdobyli”.

Nawet gdy Wighton wrócił, Rycerze trzymali się mocno, udaremniając jednowymiarowy atak najeźdźcy.

Wyglądał na pewnego siebie partnera Hastings and Halfs, Tysona Gamble’a, który wciąż dobrze dogaduje się z Kalenem Bongą.

„Tyson był wyjątkowy. Jest zawodnikiem, którego można tam wygrać z konkurencją i to nam daje” – powiedział O’Brien, którego drużyna zmierzy się z Manly w Mudgee w sobotę.

„Jest szansa, żebyśmy pojechali tam na misję.

„Musimy zająć się kilkoma rzeczami defensywnymi, ale musimy być podekscytowani naszym tygodniem, gramy z dobrą drużyną piłkarską, ale jesteśmy (również) dobrą drużyną piłkarską”.