Bayern chce, aby Usimin zastąpił Lewandowskiego

Niemiecki Mistrzowie Bayernu Monachium chcą tego lata pozyskać Victora Osimhena za 110 milionów euro jako zastępcę chętnego polskiego napastnika Roberta Lewandowskiego, donosi PUNCH Sports Extra.

Lewandowski ogłosił, że tego lata zamierza opuścić Bayern Monachium do klubu.

33-latek wolał przenieść się do hiszpańskich gigantów Barcelony, podczas gdy giganci Premier League, Chelsea, również są podobno zainteresowani zwabieniem go do Anglii.

Mistrzowie Bundesligi rozważają szereg najlepszych opcji zastąpienia byłego napastnika Borussii Dortmund, a reprezentant Nigerii jest jednym z nich.

Według włoskich serwisów informacyjnych Corriere dello Sport I Football Italia, przedstawiciele Bayernu skontaktowali się z Napoli, aby poprosić o informacje na temat 23-latka i możliwości zawarcia potencjalnej umowy tego lata.

Bayern Monachium skontaktował się z Neapolem, aby poprosić o informacje na temat Victora Osimhena i możliwości zawarcia potencjalnej transakcji.Corriere dello Sport ujawnił, że niemieccy giganci chcą zastąpić Roberta Lewandowskiego i rozważają kilka najlepszych opcji.

Osimene, zwycięzca włoskiej Serie A U-23 Nagroda Piłkarza Roku, jest jednym z najbardziej rozchwytywanych napastników w Europie po fantastycznym sezonie we Włoszech.

Strzelił 18 bramek i zaliczył sześć asyst dla Napoli we wszystkich rozgrywkach, mimo że stracił część sezonu z powodu kontuzji.

Tymczasem Napoli wyznaczyło termin 8 lipca, w którym kluby zainteresowane Osimene mogą złożyć swoje oferty lub zapomnieć o jego podpisaniu.

Dzieje się tak dlatego, że Partenopejczycy, którzy w przyszłym sezonie będą rywalizować w Lidze Mistrzów UEFA, chcą jak najszybszego porozumienia napastnika i stwierdzili, że oferty po terminie zostaną odrzucone.

Dziurkacz praw autorskich.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Te materiały i inne treści cyfrowe w tej Witrynie nie mogą być powielane, publikowane, emitowane, przepisywane lub redystrybuowane w całości lub w części bez wyraźnej uprzedniej pisemnej zgody PUNCH.

Kontakt: [email protected]

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top