Bayern Monachium otrzymał drugą ofertę Barcelony dla Roberta Lewandowskiego

Najbliższe tygodnie będą miały decydujące znaczenie dla przyszłości Roberta Lewandowskiego w Bayern Monachium. Polski napastnik jest zdeterminowany, by dołączyć do Barcelony, a De Rotten nie chce się z nim rozstawać. Barcelona naciska na zamknięcie tego transferu, ponieważ złożyła drugą ofertę dla 33-letniego napastnika.

według BudowaćOstatnia oferta Barcelony na Lewandowskiego jest nadal znacznie poniżej wyceny Die Roten. Ostatnia oferta hiszpańskiego klubu to 35 mln euro z dodatkowymi 5 mln euro. Jest nieco lepszy niż poprzednia oferta, która wynosiła 32 mln euro z 5 mln euro premii. Gazeta Bild donosi, że Bayern Monachium nie sprzeda Lewandowskiego za mniej niż 50 milionów dolarów.

Raport z Bild został również potwierdzony przez: Męczyki w Polsce. Tymczasem angielskie media, takie jak Sky Sports A telegraf Relacjonowałem też drugą próbę kupienia Lewandowskiego przez Barcelonę. Polski napastnik próbował wywierać presję na mistrzów Niemiec, wystosowując prośby o transfer w rozmowie z mediami.

Dyrektor sportowy Bayernu Monachium Hasan Salihamidzic spotkał się niedawno z Lewandowskim na Majorce. Pomimo spotkania z Salihamidzicem dla większej jasności, wydaje się, że polski napastnik nie planuje zostać w Bawarii w przyszłym sezonie. Oliver Kahn powiedział w środę mediom, że niemiecki klub jest zdeterminowany, aby go zatrzymać.

De Rotten wcześniej odrzucił swój ruch na rzecz Roberta Lewandowskiego w 2018 roku. Reprezentant Polski ostatecznie podpisał nową umowę w 2019 roku i zdobył z klubem wszystkie możliwe tytuły w ciągu najbliższych trzech lat. Jednak tym razem sytuacja jest trochę inna, ponieważ wszedł w ostatni rok swojego kontraktu.

Robert Lewandowski nie planuje podpisania przedłużenia kontraktu w Die Roten. Tego lata to także ostatnia szansa Die Roten na duże honorarium dla polskiego napastnika. Jedynym minusem tego potencjalnego transferu jest to, że Bayern straci w przyszłym sezonie 40 bramek. Obecny okres transferowy jest trudny, jeśli chodzi o podpisanie numeru numer dziewięć, więc zastąpienie Lewandowskiego będzie trudne.

To trudny scenariusz, ale Bayern ma nadzieję znaleźć rozwiązanie w ten czy inny sposób w nadchodzących tygodniach. Przedłużająca się zmiana w oczach opinii publicznej może mieć wpływ na zespół. Prezydent Bayernu Oliver Kahn był zdenerwowany brutalnymi wywiadami w mediach, których Lewandowski udzielił, aby wymusić transfer. Jeśli polski napastnik zacznie uderzać, Die Roten będzie lepiej obsłużone w rozstaniu, niż zatrzymaniu nieszczęśliwego gracza.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top