Belgijski futsal Betcenter nawiązuje współpracę w zakresie danych ze STATSCORE

Belgia Betcenter Futsal rekrut wynik statystyk Zbieranie danych sportowych i statystyk prowadzonych przez harcerzy firmy.

Firma zajmująca się technologiami danych sportowych będzie zbierać i rozpowszechniać kluczowe dane i statystyki sportowe, udostępniać je na platformach TeamCenter i League Center, a następnie wyświetlać na stronach internetowych obu lig i klubów.

„Praca ze Statscore pomaga nam dalej rozwijać belgijski futsal” – skomentował Manu LeroyDyrektor Marketingu Królewskiego Belgijskiego Związku Piłki Nożnej.

„Fani będą mogli zobaczyć nasze krajowe statystyki zawodników w czasie rzeczywistym. Mamy nadzieję, że zwiększone zainteresowanie futsalem doprowadzi do większej liczby graczy futsalu, zarówno chłopców, jak i dziewcząt, w Belgii. „

Dzięki partnerstwu BetCenter Futsal League będzie wykorzystywać dane wyświetlania TeamCenter i LeagueCenter związane ze statystykami na żywo, tabelami, drużynami i porównaniami przedmeczowymi, a także szeregiem animacji wydarzeń.

W wyniku umowy Stachur wzmocnił portfolio partnerów danych, bazując na istniejących umowach z czołową polską linią lotniczą. ekstraliga A druga drużyna 2. Liga i Polski Związek Piłki Siatkowej (PVF).

Tomasz MilskiDyrektor generalny STATSCORE skomentował: „Jestem dumny, że kolejna profesjonalna liga futsalowa zaufała STATSCORE i wybrała nas na swojego oficjalnego dostawcę danych. Partnerstwo z naszymi belgijskimi przyjaciółmi to kolejny krok w naszej ekspansji jako głównej firmy zbierającej dane dla tej ekscytującej platformy. ”

„Jesteśmy przekonani, że nasze fantastyczne statystyki i wizualizacje sportowe pomogą zadowolić obecnych fanów Betcenter Futsal League i pozyskać nowych graczy”.

READ  Polski olimpijczyk ubiegał się o srebrny medal, aby zebrać pieniądze na ośmiomiesięczne dziecko wymagające operacji serca

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *