Big Brother VIP: Thomas Markle Jr mówi, że Meghan „porzuciła” swojego pierwszego męża

styl życia

Big Brother VIP: Thomas Markle Jr mówi, że Meghan „porzuciła” swojego pierwszego męża. Wideo / sieć siedem

Thomas, przyrodni brat Meghan Markle, twierdził, że księżna „brutalnie” „porzuciła” swojego pierwszego męża, zanim poślubiła księcia Harry’ego.

Bezpodstawne spekulacje znalazły się w klipie z nadchodzącego reality show w Australii.

W nowej zapowiedzi nadchodzącej serii na kanale Big Brother VIP na Channel Seven Thomas Markle Jr. kontynuował swoje kazanie przeciwko swojemu królewskiemu bratu, którego dzieli ze swoim ojcem, Thomasem Markle.

55-latka, z którą Meghan wcześniej twierdziła, że ​​nie ma z nią nic wspólnego, jest pretendentem do nadchodzącej serii rzeczywistości All-Star.

W nowej zapowiedzi Thomas mówi swoim kolegom z obsady, że Meghan „przeszła się po całym” do swojego pierwszego męża, amerykańskiego producenta Trevora Engelsona.

Usłyszał, jak Thomas mówi: „Mężczyzna, którego poślubiłem za pierwszym razem… podeszła i go rzuciła”.

„Harry na następnym bloku do krojenia.”

Następnie widziano Thomasa siedzącego w pokoju pamiętnika, deklarującego, że „napisze list” do Harry’ego i Meghan przed kamerą.

„Drodzy Meghan i Harry, pierwszą rzeczą, którą chcę wam obojgu powiedzieć to…”.

Pojawia się po tym, jak w sierpniu ukazał się pierwszy zwiastun, w którym Thomas powiedział: „Powiedziałem księciu Harry’emu, myślę, że to zrujnuje ci życie. Jest zbyt płytkie”.

Premiera Big Brother VIP spodziewana jest w listopadzie.

Caitlin Jenner, była gwiazda MAFS Jessica Power i były doradca polityczny Donalda Trumpa Omorosa należą do celebrytów, które będą błyszczeć.

44-letni Engelson zaczął spotykać się z początkującą aktorką Megan w 2004 roku. Pobrali się na Jamajce w 2011 roku, a 18 miesięcy później rozwiedli się z powodu twierdzeń o „nie do pogodzenia różnicach”.

Meghan, która grała w serialu Suits, spotkała księcia Harry’ego na randce w ciemno w połowie 2016 roku, przed ich zaręczynami w październiku 2017 roku.

READ  Ukoronowano 50 najlepszych restauracji na świecie, ale w żadnej z nich nie można jeść

Pobrali się w maju 2018 roku w zamku Windsor i od tego czasu mają dwoje dzieci, Archiego (2 lata) i Lillibet Dianę, która urodziła się w czerwcu tego roku.

Thomas Markle Jr. powiedział swoim kolegom z klasy, że Meghan "wszędzie chodziłem" Jej pierwszym mężem jest amerykański producent Trevor Engelson.  Zdjęcia/Getty Images
Thomas Markle Jr. powiedział swoim kolegom z obsady, że Meghan „przechadzała się po całym świecie” ze swoim pierwszym mężem, amerykańskim producentem Trevorem Engelsonem. Zdjęcia/Getty Images

Meghan mówiła o swoim związku ze swoim szczerym rodzeństwem – w szczególności swoją przyrodnią siostrą Samanthą Markle – mówiąc Oprah Winfrey w marcu, że „nie czuje się komfortowo rozmawiając o ludziach, których tak naprawdę nie znam”, odpowiadając na zarzuty, dla których Samantha pisała. książkę Powiedz wszystkim.

Ujawniła również, że nie jest już w związku ze swoim ojcem, Thomasem Markle.

„Myślę, że bardzo trudno byłoby opowiedzieć wszystko, gdy mnie nie znasz. To znaczy, to zupełnie inna sytuacja niż mój tata, prawda? Kiedy mówisz o niewierności, niewierność pochodzi od kogoś, kogo masz związek z” Megan powiedziała Oprah.

„Zmieniła swoje nazwisko z powrotem na Markle w – myślę, że była wtedy po pięćdziesiątce – właśnie wtedy, gdy zaczęła spotykać się z Harrym, więc myślę, że to wystarczy”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top