Billie Eilish ogłasza swój drugi koncert na 2022 w Spark Arena w Auckland

Billie Eilish opublikowała na Instagramie film z ogłoszeniem i powiedziała, że ​​nie może się doczekać powrotu. Wideo / Billie Eilish na Instagramie

Fani szybko kupują bilety Billie Eilish, a wkrótce gwiazda dodała nowy program, aby zaspokoić „ogromny popyt”.

Oprócz występu w Spark Arena 8 września, piosenkarka Happier Than Ever ogłosiła, że ​​zagra dodatkowy koncert w piątek, 9 września.

Bilety w przedsprzedaży trafiły do ​​​​sprzedaży wcześniej tego ranka, a dodatek już ogłosił oznaki, że istnieje ogromne zapotrzebowanie na oglądanie piosenkarza na żywo.

Według Ticketmaster ceny biletów oznaczają dla fanów 136,76 lub 175,86 USD plus opłaty za rezerwację.

Muzyk rozmawiał z Fletchem, Vaughanem i Megan z ZM o nadchodzącej trasie:

Ma wiele zalet bycia sławnym muzykiem, ale mówi, że „naprawdę nie warto” bez puszczania koncertów. Mówi, że kocha Nową Zelandię i nie może się doczekać powrotu.

Gwiazda, która niedawno olśniła się na Met Gali, przyznała, że ​​była zdenerwowana przed wyjściem na czerwony dywan.

Bilety Billie Eilish są bardzo poszukiwane - a ona właśnie dodała drugi koncert w Auckland.  Zdjęcia/Getty Images
Bilety Billie Eilish są bardzo poszukiwane – a ona dodała drugi koncert w Auckland. Zdjęcia/Getty Images

„Ręce mi się trzęsły podczas jazdy”, powiedziała, dodając, że było to „naprawdę przerażające i przerażające doświadczenie”.

Zapytana, co powiedziałaby fanom Kiwi, którzy jeszcze nie otrzymali szczepionki przeciwko Covid-19, udzieliła prostej odpowiedzi.

„O mój Boże”, powiedziała, „po prostu weź szczepionkę”.

Zadebiutowała w Nowej Zelandii w 2017 roku, kiedy zagrała mały koncert w The Tuning Fork przed głównym występem na Laneway Festival 2018. W 2019 roku wróciła i wystąpiła na wyprzedanym koncercie obok w Spark Arena.

Teraz, mając zaledwie dziewiętnaście lat, podbiła stadiony i strumienie i ma miliony fanów. Ostatnio został ogłoszony jako najmłodszy aktor na festiwalu Glastonbury.

Ogłoszenie trasy to jeden z największych międzynarodowych koncertów zaplanowanych tutaj od czasu, gdy pandemia zakłóciła przemysł muzyczny na żywo. A Eilish na pewno nie zawiedzie – jest znana ze swojej odważnej prezencji i niesamowitego wokalu.

READ  Muzyk Wellington Thomas Oliver został pozbawiony nagrody Srebrnej Szkoły po oskarżeniach o napaść

Jej najnowszy album „Happier Than Ever” znalazł się na szczycie list przebojów na całym świecie, gdy został wydany w lipcu 2021 roku, zawierający utwory Your Power, So I Am i NDA.

Pokaz Spark Arena 2019 wyprzedał się w ciągu kilku minut od rozpoczęcia sprzedaży. Jej trasy koncertowe w Wielkiej Brytanii, Ameryce Północnej i Europie również zostały wyprzedane w rekordowym czasie w maju 2021 roku.

Billie Eilish gra również w Sydney, Melbourne, Brisbane i Perth, a w każdym australijskim mieście dodano dodatkowe występy.

Przedsprzedaż trwa dzisiaj i w środę, a bilety trafią do publicznej sprzedaży w piątek 15 października.

Aby uzyskać pełne informacje o biletach i wydarzeniach, odwiedź billieilishaunz.com.

Koncerty Billie Eilish w Nowej Zelandii

Okland:

Czwartek 8 września 2022 – Spark Arena

Piątek 9 września 2022 – Spark Arena

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top