Bledisloe Cup Rugby: „Uważamy, że mamy obronę” – sprawa All Blacks do walki z czerwoną kartką Jordie Barrett

Czerwona kartka Jordiego Barretta przeciwko Wallabies podzieliła świat rugby, gdy media społecznościowe wybuchły w związku z tą decyzją. Wideo / Sky Sport

All Blacks uważają, że istnieje wystarczająco dużo okoliczności łagodzących, aby uniemożliwić Jordiemu Barrettowi nałożenie dalszych kar po nim Kontrowersyjny incydent związany z czerwoną kartką Przeciw Wallabies w Perth.

W poniedziałek wieczorem zespół ds. oceny błędów Sanzar zbierze się, aby zdecydować, czy Barrett przeprowadzi przesłuchanie sądowe jeszcze w tym tygodniu po tym, jak australijski sędzia Damon Murphy wydał czerwoną kartkę dla pełnego obrońcy All-Blacks Damona Murphy’ego za podniesienie stopy podczas łapania wysokiej piłki i zbieranie Mariki. Koroibete w twarz.

W jasnym popołudniowym słońcu oczy Barretta cały czas były na piłce, a gdy powietrze było nierówne, podniesienie nogi wydawało się odruchem, ale Arbitralny charakter reguł Intencja jest niedozwolona.

Trener All Blacks, Ian Foster, powiedział, że jest „bardzo zaskoczony”. Barrett otrzymał czerwoną kartkę po wygranej 38-21 i wskazał, że zespół będzie kwestionował ewentualne zawieszenie.

„Pójdziemy i przyjrzymy się temu dobrze, ale na pewno złożymy sprawę razem” – powiedział Foster. „Stracił równowagę, widać, że się pochyla i co się stało. Współczuję sędziom w takich sytuacjach, ponieważ technicznie widzieli rzeczy i podejmowali decyzje, więc ja to wszystko rozumiem. Teraz mamy szansę usiąść i przeanalizować to , przeprowadzimy kilka dobrych rozmów.”

Jordi Barrett kontaktuje się z Mariką Corupetti z Wallabies, co prowadzi do otrzymania przez nią czerwonej kartki.  Obraz/Getty Obrazy
Jordi Barrett kontaktuje się z Mariką Corupetti z Wallabies, co prowadzi do otrzymania przez nią czerwonej kartki. Obraz/Getty Obrazy

Trener defensywy All Blacks, Scott McLeod, powtórzył komentarz Fostera w poniedziałek, kiedy nieco wyjaśnił potencjalną obronę, ujawniając fakt, że Kurupetty wpadł do miejsca lądowania Barretta, zanim uderzył w ziemię.

„Sądzimy, że mamy obronę” – powiedział MacLeod – „Są pewne okoliczności łagodzące z naszej strony, więc złożymy sprawę”. „Wygrał przestrzeń w powietrzu, więc w poprzednich przypadkach osoba, która to zrobiła, powinna zająć się tą osobą pod nim lub być tego świadoma. To byłaby jedna. Nie jestem w tej komisji i jestem nie robię sprawy, ale moim zdaniem to jest to, co doceniam ”.

READ  Rhys Walsh wezwał na ławkę Warriors dla Chanel Harris Tavita, donosi Desjarnes Asi

W tym przypadku logicznym wnioskiem może być ostrzeżenie, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Koroybet nie został ranny w wypadku, a Barrett ma czystą wcześniejszą przeszłość sądową, ale Czarni przygotowują swoją sprawę, oczekując, że konieczne będzie przesłuchanie.

A z bardziej pozytywnych wiadomości, nowo mianowani kapitanowie Ardy Savia i Cody Taylor dobrze regenerują się po tym, jak obaj opuścili boisko w pierwszej połowie z główkami. Z sześciodniowym okresem oczekiwania przed pierwszymi dwoma testami przeciwko Pumom, nie ma gwarancji, że doświadczeni napastnicy będą mogli zagrać w niedzielę.

„Największym zmartwieniem od wczoraj byli Cody i Ardy i obaj obudzili się dobrze i bez objawów” – powiedział MacLeod. „Przejdą przez nasz proces w tym tygodniu i zobaczą, jak codziennie podróżują, a my podejmiemy decyzję w tej sprawie”.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *