Blue Wiggle Anthony Field ujawnia moment, w którym wiedział, że The Wiggles muszą się zmienić

Wiggles wkrótce pojawi się na scenie, gdy kultowa grupa dzieci będzie coraz bardziej zróżnicowana kulturowo. Wideo / Wibracje

Blue Wiggle Anthony’ego Fielda ujawnił moment, w którym wiedział, że program telewizyjny dla dzieci wymaga „zmiany”.

Grupa zajmująca się rozrywką dla dzieci ogłosiła, że ​​po 30 latach pracy w kwartecie dodała cztery różne rasowo postaci do składu The Wiggles, co spotkało się z krytyką kontrowersyjnego senatora Przymierza i legionów internetowych trolli.

Ale 28-letni Field, członek-założyciel zespołu, zamknął krytyków, którzy nazwali ten ruch „przebudzeniem”.

Już czas

Mówi, że pracował z nominowanym do nagrody Grammy aktorem z Broadwayu Jamesem Harknessem, który był gościem serialu telewizyjnego The Wiggles’ World, który zwrócił uwagę na znaczenie posiadania innych ludzi w wyrazistych barwach postaci.

Cztery nowe, zróżnicowane kulturowo postacie dołączają do The Wiggles w nowej serii YouTube o nazwie Fruit Salad TV.  Załączone zdjęcie
Cztery nowe, zróżnicowane kulturowo postacie dołączają do The Wiggles w nowej serii YouTube o nazwie Fruit Salad TV. Załączone zdjęcie

Chociaż byli goście z różnych kultur śpiewający i tańczący z Anthonym, Simone, Emmą i Lachy, żaden z nich nie został zaproszony do noszenia koszulek popisowych.

„Jeśli naprawdę chcesz, aby byli częścią klubu, muszą mieć kolor niebieski, żółty, czerwony lub fioletowy” – powiedział Field ABC News.

„Teraz mamy TV Sałatka Owocowa: mamy cztery kobiety i czterech mężczyzn i mamy tylko te kolory, ponieważ są to kolory wiggles”.

30 lat temu było tylko czterech członków załogi.  Załączone zdjęcie
30 lat temu było tylko czterech członków załogi. Załączone zdjęcie

Do grupy dołączy 15-letni Tsehai Hawkins z Etiopii, który będzie ubrany na czerwono; Evie Ferris to 24-letnia Aborygenka, która ubierze się na niebiesko; Kelly Hamilton, 45, jest Azjatką i Australijczykiem i będzie nosić żółty; A John Pearce, 28, z popowego zespołu Justice Crew, ma filipińskie dziedzictwo i będzie nosił kolor fioletowy.

Field powiedział wcześniej NCA NewsWire, że czuje „etycznie, musimy to zrobić”.

„Rozejrzałem się po świecie i pomyślałem: „Musimy odzwierciedlać naszą publiczność”. Nasza publiczność to nie tylko jedna kultura, chcemy, aby dzieci widziały swoje lustro. Mam nadzieję, że ludzie, mamy i tatusiowie również czują się uwzględnieni”.

Do The Wiggles dołączają cztery nowe, zróżnicowane kulturowo postacie.  Załączone zdjęcie
Do The Wiggles dołączają cztery nowe, zróżnicowane kulturowo postacie. Załączone zdjęcie

READ  Czat Meghan Markle opowiada prawdę o związku królowej z księciem Harrym

Nowe postacie będą częścią nowej serii YouTube o nazwie Fruit Salad TV, której premiera odbędzie się w przyszłym miesiącu.

Ale nie wszyscy byli pod wrażeniem tego ruchu – w tym Matt Canavan, senator z Queensland, który powiedział Australijczykowi, że nowy skład zniszczy The Wiggles.

Zdeklarowany konserwatysta, który regularnie krytykuje postępowe problemy społeczne, a także zmiany klimatyczne i ochronę środowiska, powiedział: „Wiggles mogą robić, co chcą. Był miły, dopóki trwał. Ale jeśli się obudzisz, jesteś spłukany. „

Jego odczucia zostały powtórzone przez trolle z mediów społecznościowych, a wiele z nich odpowiedziało na oficjalne ogłoszenie na Twitterze zestawem „Obudź się, idź!”

The Wiggles Outfit to jeden z najbardziej udanych strojów w historii australijskiej rozrywki, zarabiający około 30 milionów dolarów rocznie dzięki lojalnym globalnym obserwatorom, lukratywnemu biznesowi telewizyjnemu, trasom koncertowym i merchandisingowi.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *