Bochenek niedojedzonego chleba o wartości 4000 dolarów stał się czwartą najpopularniejszą aukcją w historii

styl życia

Na wpół zjedzony bochenek Vogel’s sprzedany za 4000 dolarów. s/trade pi

Jeśli uważasz, że cena chleba w supermarkecie jest wysoka, zdziwisz się, gdy dowiesz się, jaka jest jego cena w Trade Me.

W rzeczywistości aukcja na wpół zjedzonego bochenka Vogel stała się czwartą najpopularniejszą aukcją wszechczasów na portalu aukcyjnym.

Kawałek bochenka sprzedano za imponującą kwotę 4000 dolarów, a aukcję obejrzano ponad pół miliona razy, zanim wczoraj się zakończyła.

Sprzedawca, Dave z Kapiti, rzucił się na kupę paniki Kiwi, wystawiając kawałek bochenka na stronie wraz z opisem: „Porcja wysokiej jakości bochenka chleba Vogel (5 kromek i 1 skórka), nie jest już wymagana jako Teraz jem papierową toaletę”.

Dochód ze sprzedaży zostanie podzielony między I Am Hope Mike’a Kinga i Ronald McDonald House.

Menu przyciągnęło prawie 1200 pytań od ciekawskich Nowozelandczyków, którzy chcieli dowiedzieć się więcej o pieczeniu. Niektórzy nawet przyznali, że chcieli go kupić, ale „nie mieli dość ciasta”.

Pokrojony bochenek Vogel jest teraz czwartą najpopularniejszą aukcją w historii, po torebce Tana Umaga, której użyła do znokautowania Chrisa Mascoe, opętanego drukarza i przerażającego pralki.

Jeśli czytasz to i czujesz, że przegapiłeś na wpół zjedzony bochenek chleba, nie obawiaj się, na stronie odbywają się obecnie podobne aukcje.

READ  Książę Harry i Meghan Markle opublikowali zdjęcie Lillipet podczas jubileuszu „Fury”

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *