Bochenek niedojedzonego chleba o wartości 4000 dolarów stał się czwartą najpopularniejszą aukcją w historii

styl życia

Na wpół zjedzony bochenek Vogel’s sprzedany za 4000 dolarów. s/trade pi

Jeśli uważasz, że cena chleba w supermarkecie jest wysoka, zdziwisz się, gdy dowiesz się, jaka jest jego cena w Trade Me.

W rzeczywistości aukcja na wpół zjedzonego bochenka Vogel stała się czwartą najpopularniejszą aukcją wszechczasów na portalu aukcyjnym.

Kawałek bochenka sprzedano za imponującą kwotę 4000 dolarów, a aukcję obejrzano ponad pół miliona razy, zanim wczoraj się zakończyła.

Sprzedawca, Dave z Kapiti, rzucił się na kupę paniki Kiwi, wystawiając kawałek bochenka na stronie wraz z opisem: „Porcja wysokiej jakości bochenka chleba Vogel (5 kromek i 1 skórka), nie jest już wymagana jako Teraz jem papierową toaletę”.

Dochód ze sprzedaży zostanie podzielony między I Am Hope Mike’a Kinga i Ronald McDonald House.

Menu przyciągnęło prawie 1200 pytań od ciekawskich Nowozelandczyków, którzy chcieli dowiedzieć się więcej o pieczeniu. Niektórzy nawet przyznali, że chcieli go kupić, ale „nie mieli dość ciasta”.

Pokrojony bochenek Vogel jest teraz czwartą najpopularniejszą aukcją w historii, po torebce Tana Umaga, której użyła do znokautowania Chrisa Mascoe, opętanego drukarza i przerażającego pralki.

Jeśli czytasz to i czujesz, że przegapiłeś na wpół zjedzony bochenek chleba, nie obawiaj się, na stronie odbywają się obecnie podobne aukcje.

READ  Diamentowe bransoletki Marii Antoniny kosztują na aukcji 11,49 miliona dolarów

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top