Brak zasad dotyczących spódnic dla nowojorskiego tarasu widokowego Vanderbilt Skyline

podróż

Influencer Rashi Chopper w wersji zapoznawczej Summit One Vanderbilt. Zdjęcia/Getty Images

Najnowszy panoramiczny taras widokowy w Nowym Jorku wprowadził nowy kodeks ubioru, aby uniemożliwić odwiedzającym zobaczenie więcej, niż się spodziewali.

Szklane podłogi i lustrzane sufity w Summit One Vanderbilt zostały zaprojektowane tak, aby dać widok na panoramę Manhattanu jak nigdy dotąd.

Jednak od zeszłego poniedziałku goście szczytu są ostrzegani, aby nosili ubrania, aby zapobiec „niepożądanemu narażeniu”.

Nowa wystawa, zatytułowana „Powietrze”, odbywa się na trzech piętrach 427-metrowej wieży.

Ze względu na widoki na panoramę miasta i odblaskowe powierzchnie było już ostrzeżenie dla gości, aby zabrać ze sobą buty, które nie uszkodzą wypolerowanych podłóg i nie psują iluzji.

„Wszyscy goście muszą nosić odpowiednią odzież, w tym między innymi koszulę i buty, które nie uszkodzą lustrzanej podłogi (np. szpilki, buty na wysokim obcasie itp.)” – czytamy na stronie atrakcje.

Kenzo Digital, twórca szczytu, powiedział, że wystawa ma na celu „obudzenie” zmysłów miasta na długo po tym, jak wyzdrowieje z wirusa Covid, zapewniając odwiedzającym „całkowicie nowe spojrzenie na naturę”.

Chociaż zakłada się, że przypadkowe ujawnienie się innych gości nie było tym, co zamierzał Kenzo.

USA Today informuje, że goście otrzymają bezpłatną parę czarnych spodni, na wypadek, gdyby nie byli świadomi odblaskowych podłóg.

Lustra Dizzy zostały wykorzystane do stworzenia „najlepszego widoku w Nowym Jorku”, mówi strona internetowa studia.

Jednak chodzenie po odblaskowych powierzchniach jest całkowicie opcjonalne, dla tych, którzy przychodzą tylko po to, aby zobaczyć panoramę miasta.

„Dla gości, którzy nie czują się komfortowo chodząc po odblaskowych powierzchniach, oferujemy nieodblaskową ścieżkę zapewniającą prywatność” – mówi strona internetowa Vanderbuilt.

READ  Chris Hipkins apeluje, aby „ludzie nie wpadali w panikę”, gdy liczba przypadków COVID-19 zaczyna rosnąć

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top