Britney Spears mówi, że jej mama Lynn „zrujnowała jej życie” w usuniętym poście

Britney twierdzi, że jej matka „potajemnie zniszczyła jej życie” w usuniętym poście. Obraz/Getty Obrazy

Britney Spears przedstawiła oszałamiające twierdzenie w usuniętym już poście na Instagramie, mówiąc, że to jej matka Lynn podsunęła jej ojcu pomysł objęcia jej opieką.

Komentując jedno ze zdjęć: „Najgroźniejszym zwierzęciem na świecie jest milcząca uśmiechnięta kobieta”, Spears skierowała kilka zdań do swoich rodziców.

„Mój ojciec [Jamie] Być może rozpoczął opiekę nad nim 13 lat temu… ale ludzie nie wiedzą, że to moja mama podsunęła mu pomysł.

„Nie zamierzam cofać tych lat” – dodał 39-latek.

„Potajemnie zrujnowałeś mi życie… i tak, zadzwonię do niej i nazwijmy ją Lou Taylor… więc zajmij całą swoją postawę: „Nie mam pojęcia, co się dzieje” i idź sama!!!!”

Britney Spears, matka Lynne Spears.  Obraz/Getty Obrazy
Britney Spears, matka Lynne Spears. Obraz/Getty Obrazy

Taylor jest byłym menadżerem biznesowym Britney.

Kontynuując rzekome zaangażowanie matki, Britney napisała: „Dokładnie wiesz, co zrobiłam… mój ojciec nie jest wystarczająco inteligentny, by myśleć o opiece”.

Britney przewidziała tę zaskakującą rewelację, pisząc: „W chwili, gdy się uśmiechnęłam i zdałam sobie sprawę, że nie byłam od bardzo dawna!!!!?” Mówię: „Cześć, nazywam się Britney Spears… Miło cię wreszcie poznać !!!’

„Zanim pójdę dalej, wybacz mi z góry” – kontynuowała. „Minęło 13 lat i jestem trochę zardzewiały!!!! To był kiedyś rodzinny biznes… Już nie ma!!!! Urodziłem się dzisiaj, bo zacząłem się uśmiechać… Więc dziękuję za wyjście życie i wreszcie pozwolił mi żyć dla siebie !!!! [do]. „

29 września ojciec Britney, Jamie, został zawieszony w areszcie po tym, jak sędzia nazwał ten układ „toksycznym środowiskiem”.

Lynn, która rozstała się z Jamie w 2002 roku, była ostatnio zwolenniczką walki córki z surowymi ustaleniami prawnymi, nazywając jej przełomowe zeznanie w czerwcu „bardzo odważnym przedstawieniem” i wnosząc do sądu o zezwolenie Spears na uzyskanie „własnego zeznania”. Specjalny doradca prawny.

READ  Daniela Elser: Tajemnica dotycząca miejsca pobytu Kate Middleton

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top