Książę Albert z Monako mówi, że księżniczka Charlene szuka leczenia, ponieważ ich dwoje dzieci, Gabriella i Jacques, nosi bolesne objawy

styl życia

Książę Albert II z Monako ze swoimi dziećmi, księżniczką Gabriellą z Monako i księciem Monako Jacques, pokazując odniesienia do ich matki Charlene. Zdjęcia/Getty Images

Książę Albert ujawnił, że księżniczka Charlene szuka leczenia w ośrodku, zaledwie dwa tygodnie po powrocie do Monako.

Według doniesień Fox News, książę Albert mówi, że jego żona szuka pomocy medycznej po doświadczeniu „psychicznego i fizycznego wyczerpania”.

Książę kategorycznie zaprzeczył, jakoby kłopoty księżnej były związane ze sprawami małżeńskimi między nimi.

„Prawdopodobnie powiem to kilka razy, ale nie ma to nic wspólnego z naszym związkiem. Chcę to jasno powiedzieć. To nie są problemy z naszym związkiem; nie dotyczą one relacji między mężem a żoną. Oni tacy są” – powiedział w tym tygodniu w wywiadzie dla magazynu People.

Księżniczka Charlene z Monako i książę Albert II z Monako biorą udział w gali zdrowia planety w Monte Carlo, która odbędzie się 24 września 2020 r. w Monte Carlo w Monako.  Zdjęcia/Getty Images
Księżniczka Charlene z Monako i książę Albert II z Monako biorą udział w gali zdrowia planety w Monte Carlo, która odbędzie się 24 września 2020 r. w Monte Carlo w Monako. Zdjęcia/Getty Images

Król Monako dodał: „Była wyraźnie wyczerpana fizycznie i emocjonalnie. Była wyczerpana i nie mogła znieść oficjalnych obowiązków, życia w ogóle, a nawet życia rodzinnego”.

Księżniczka Charlene ogłosiła niedawno, że chwilowo odpoczywa od obowiązków. Odwołała również swój występ w piątek w Narodowym Dniu Monako.

Księżniczka wróciła do Monako dwa tygodnie temu, po sześciu miesiącach spędzonych w Afryce Południowej.

„Ich Wysokości zdecydowały, że okres spokoju i odpoczynku jest niezbędny, aby zapewnić jak najlepszy powrót do zdrowia księżniczki Charlene” – czytamy w oświadczeniu z pałacu.

Bliźniacy księżniczki Charlene pojawili się z bolesnymi znakami.  Zdjęcia/Getty Images
Bliźniacy księżniczki Charlene pojawili się z bolesnymi znakami. Zdjęcia/Getty Images

„Księżniczka, która przez ostatnie kilka miesięcy doświadczała złego stanu zdrowia, obecnie wraca do zdrowia i będzie to robić w nadchodzących tygodniach, dając jej czas na wyzdrowienie ze stanu głębokiego publicznego zmęczenia. W celu ochrony komfortu i prywatności niezbędnej do jej odzyskanie, lokalizacja księżnej pozostanie ściśle tajna.

W związku z tą sytuacją amerykańska para z żalem informuje, że księżniczka Charlene nie będzie mogła uczestniczyć w tegorocznym Fête Nationale. [National Day] Uroczystości z jej rodziną i mieszkańcami Monako”.

READ  Gniewna tyrada Chrisa Browna w Kanye West po tym, jak został wycięty z albumu Dondy

„Kiedy tylko zdrowie na to pozwoli, księżniczka z niecierpliwością czeka na ponowne wypełnienie swoich książęcych obowiązków i spędzenie czasu z Monakami.

„Podczas tego tymczasowego wytchnienia amerykańska para uprzejmie prosi o uszanowanie ich prywatności i środowiska rodzinnego”.

Według pałacu więcej informacji o stanie zdrowia księżniczki Charlene zostanie ogłoszonych „w odpowiednim czasie przed świętami Bożego Narodzenia”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top