Britney vs. Spears: Sfrustrowany i głęboko wadliwy Dooku na Netflixie podkopuje samego siebie

ponowne rozważenie: Poradnik znajduje się w tytule.

Ci, którzy oczekują bliższego przyjrzenia się życiu niespokojnej gwiazdy popu, lepiej zajrzą gdzie indziej, ponieważ Britney kontra Spears (Now Streaming on Netflix) Przyjmuje quasi-sądowe podejście do prawdziwej przestępczości w kontrowersyjnej 13-letniej opiece nad Britney Spears.

Świadkowie są wzywani, dokumenty są omawiane, a decyzje analizowane, np. dyrektor Erin Lee Carr i tocząca się skała Współredaktorka magazynu Jenny Iliescu bada sprzeczności i kontrolę leżące u podstaw tego toksycznego, nakazanego przez sąd „związku” między słynnym ojcem i córką.

Podczas gdy doskonała? New York Timesfilm dokumentalny Oprawianie Britney Spears (Kontynuacja wydana w zeszłym tygodniu – kontroluj Britney (jeszcze nie pokazana w Nowej Zelandii) opowiedziała o swojej sławie i zasugerowała, że ​​zarówno media, jak i fani odegrali swoją rolę w jej upadku, skupiając się mocno na wadach systemu prawnego (ale tylko w tym przypadku) i tych, którzy skrzywdzili jej w ciągu ostatniej dekady.

Czytaj więcej:
* Dokument Controlling Britney Spears bada nowe twierdzenia dotyczące jej sponsorowania przez państwo
* Zwiastun filmu dokumentalnego Netflix obiecuje ujawnić „tajemnice” sprawy opiekuńczej Britney Spears
* Britney Spears powiedziała w pozwie, że jej testament powinien wygasnąć

Ale podczas gdy mąż sam jest fanem (Kochanie znowu Piosenkarka, odkąd kupiła swoją pierwszą płytę w wieku 10 lat, druga dziennikarka, która relacjonowała dwie jej historie i w pewnym momencie próbowała pomóc jej złożyć skargę na jej nieskuteczną radcę prawnego z urzędu, zdołała stworzyć eklektyczną i co prawda imponujący wachlarz wywiadów, Britney kontra Spears To bardzo wadliwy i frustrujący zegarek.

Główni bohaterowie są usuwani jak psychiatra, który rzekomo przeprowadził ocenę, która doprowadziła do utraty kontroli nad swoimi sprawami Britney, tylko po to, by przeszkodzić filmowcom. Podobnie, niegdyś bliscy współpracownicy Britney, tacy jak była asystentka Felicia Collotta, wydają się być świetnym i pomocnym źródłem informacji, tylko po to, by być ciągle prowokowanym: „Ale nie chcę o tym rozmawiać”. Że wszystkie te ślepe zaułki są pozostawione w policzkach z pospiesznie zredagowanego projektu w imieniu Opieka wkrótce upadła W ciągu ostatnich kilku tygodni.

READ  Daniella Elser: Meghan i Harry wzywają prawników w nowym wydaniu „W poszukiwaniu wolności”
W Britney vs Spears jest tylko dziwna i niepokojąca ironia, ponieważ historia piosenkarki jest zasadniczo opowiadana przez grupę mężczyzn, o których inni mówili, że mogli odegrać rolę w jej trudnej sytuacji.

TNS

W Britney vs Spears jest tylko dziwna i niepokojąca ironia, ponieważ historia piosenkarki jest zasadniczo opowiadana przez grupę mężczyzn, o których inni mówili, że mogli odegrać rolę w jej trudnej sytuacji.

Potem jest sukcesja Britney po „Białych Rycerzy”. Mężczyźni, do których się zwróciła i z którymi miała relacje w szczytowym momencie jej kłopotów pod koniec uroczystości. Uznanie dla Carra i Eliscu za to, że udało im się nakłonić takich ludzi jak Adnan Ghaleb i Wissam Lotfi, aby usiedli z nimi, ale wszyscy wydają się śpiewać z tego samego arkusza – byli to mężczyźni, którzy próbowali ją chronić, ale zostali wypędzeni przez tych, którzy prowadzą kuratelę. To pokazuje, jak Britney szuka wyjścia w burzy w czasie kryzysu, nawet jeśli są fotografami lub pracują nad filmem dokumentalnym o niej.

Ale taka psychoanaliza nie jest tym, po co tu jesteśmy, raczej bada dokumenty sądowe, wycieki tekstów i rozmowy telefoniczne, pokazując, jak jej ojciec, Jamie Spears i inni członkowie „zespołu zarządzającego” potwierdzili swój autorytet i byli w stanie uchodzi mu na sucho przedstawianie go jako nieodpowiedniego do podejmowania własnych decyzji, ale jest wystarczająco dobra, aby jeździć na światowe trasy z 70 koncertami i odbyć pięcioletnią rezydencję w Las Vegas.

Britney vs. Spears przygląda się bliżej 13-letniej opiece Jimmy'ego Spearsa nad życiem i karierą jego córki, gwiazdy pop, Britney.

AP

Britney vs. Spears przygląda się bliżej 13-letniej opiece Jimmy’ego Spearsa nad życiem i karierą jego córki, gwiazdy pop, Britney.

Takie odkrycia irytują, ale je podważają Britney kontra Spears Dziwna forma „Rozwiążmy razem tę zbrodnię”. Istnieje niezliczona ilość scen, w których Carr i Iliescu siedzą ze szklanką czegoś i rozmawiają „co dalej”, podczas gdy na stole przed nimi leży stos zdjęć. To rozpraszający efekt, ale przynajmniej zapewnia nam mnóstwo przerażających odtworzeń.

Podobnie złowieszcza muzyka, niepochlebne ujęcia Jimmy’ego Spearsa i delikatny brak redakcji dokumentów objawienia mają na celu przypomnieć nam o trwającej „przestępstwie” – i kto ją popełnił. I oczywiście, otrzymaliśmy przekonujący i satysfakcjonujący wniosek, ponieważ Britney dostała swój dzień w sądzie, a jej zeznanie dostarczyło nam w całej okazałości dzięki nagraniu Carra i Elisko – uzyskanemu online.

Britney vs. Spears zastanawia się: w jaki sposób kobieta, która rzekomo nie była w stanie zadbać o siebie, a następnie miała wystąpić na całym świecie podczas trasy z gwizdkami?

TNS

Britney vs. Spears zastanawia się: w jaki sposób kobieta, która rzekomo nie była w stanie zadbać o siebie, a następnie miała wystąpić na całym świecie podczas trasy z gwizdkami?

Ale w następstwie Britney kontra Spears Pozostawia nam wiele luźnych końcówek. Jak jej „ramiona” i byli „monterzy” myślą o jej przyszłej emancypacji? Co się z nimi stało w minionych latach? Czy czegoś żałują?

Jest po prostu dziwna i niepokojąca ironia w historii Britney opowiedzianej tutaj głównie przez grupę mężczyzn, o których inni mówili, że mogli odegrać rolę w jej trudnej sytuacji.

Britney kontra Spears Streamuj teraz na Netflix.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top