Brooklyn Beckham i Nicola Peltz zawiązują węzeł w Palm Beach na Florydzie

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz pobrali się podczas wielkiej ceremonii w domu rodzinnym Beckhamów w Palm Beach na Florydzie.  Zostały schwytane na pokazie Valentino podczas Paris Fashion Week na początku tego roku.

Pascal Le Segretan / Getty Images

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz pobrali się podczas wielkiej ceremonii w domu rodzinnym Beckhamów w Palm Beach na Florydzie. Zostały schwytane na pokazie Valentino podczas Paris Fashion Week na początku tego roku.

Brooklyn Beckham, lat 23, syn legendy futbolu Davida Beckhama i projektantki mody Victorii Beckham, poślubił 27-letnią Nicolę Peltz podczas wystawnej ceremonii w rodzinnej posiadłości o wartości 195 milionów dolarów nowozelandzkich w Palm Beach na Florydzie.

codzienna poczta Raporty mówią, że wśród celebrytów na wieczornym przyjęciu w ten weekend byli Mel C, Eva Longoria i gwiazda tenisa Serena Williams. Uważa się, że obecni byli również szef kuchni Gordon Ramsay i jego rodzina Gigi Hadid i Nicole Richie.

W momencie ich zaręczyn w lipcu 2020 r. poinformowano, że zaplanowano dwa śluby – jeden na Florydzie i jeden w Wielkiej Brytanii. Wesela miały kosztować ponad 7 milionów NZ$.

Mówi się, że wczorajszy ślub był żydowskim świętem na cześć żydowskiego dziedzictwa Peltza. Zgodnie z tradycją Beckham rozbił pod piętami kubek zawinięty w chusteczkę po ślubie z rabinem.

Czytaj więcej:
* Brooklyn Beckham wskazuje na datę ślubu Nicoli Peltz wśród „trudnych” planów
* Brooklyn Beckham i Nicola Peltz kupują razem dom rok po zaręczynach
* Brooklyn Beckham i Nicola Peltz noszą teraz swoje zęby mądrości na naszyjnikach

Było sześć druhen i sześciu drużbów. Uważa się, że Peltz planował zmienić się na trzy różne suknie ślubne, co jest normą na weselach celebrytów. Powstały trzy duże zadaszenia.

Victoria Beckham opublikowała oszałamiające zdjęcie męża i jej syna na Instagramie dzień temu, z podpisem: „Ekscytujący weekend czeka! Pocałunki z Miami”.

Brooklyn Beckham zajmuje się modelowaniem przez ostatnie siedem lat, doskonaląc swoje umiejętności jako szef kuchni poprzez pokazy kulinarne na Instagramie.

READ  „To nie tak, że Netflix płaci mi premię”: kłopoty finansowe twórcy kałamarnic po udanym serialu

Peltz to amerykańska aktorka pochodząca z zamożnej rodziny – jej ojciec Nelson jest miliarderem, a matka Nicoli Claudii szacowana jest na 1,34 miliarda funtów (2,57 miliarda dolarów nowozelandzkich). Rodzice Beckham, David i Victoria Beckham, są również bardzo zamożni, z szacowanymi 335 milionami funtów (680,85 milionów NZ).

Rodzina Peltzów jest liczna – ma jedną siostrę i sześciu braci. Jedno z jej rodzeństwa, Brad, jest zawodowym hokeistą, a drugie, Will, jest także aktorem.

Peltz wystąpił jako Tessa Yeager w filmie z 2014 roku Transformatory: wiek zagłady. Poprzednie role to Bradley Martin in Hotel Batesseria A&E, Dach hal, Affluenzer I ostatnie powietrze.

Pierścionek zaręczynowy, zaprojektowany przez Brooklyn Beckham, kosztował podobno 479 000 NZ.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top