Bryson DeChambeau twierdzi, że fuzja PGA Tour i LIV Golf jest konieczna, aby ponownie połączyć grę w golfa

Bryson DeChambeau twierdzi, że fuzja PGA Tour i LIV Golf jest konieczna, aby ponownie połączyć grę w golfa

Na początku tygodnia przyznał to czterokrotny mistrz wagi ciężkiej Rory McIlroy „Zmienił ton”. na LIV Golf i nie uważa już, że gracze powinni być karani, jeśli powrócą do PGA Tour.

Gracze LIV mają obecnie zakaz gry podczas tournee, a ponieważ turnieje LIV nie otrzymują punktów w światowym rankingu, mniej graczy z serii wspieranej przez Arabię ​​Saudyjską kwalifikuje się do głównych turniejów.

Były mistrz świata Hiszpanii, Jon Rahm, będący jednym z graczy, którzy zadebiutują w LIV w Meksyku, powiedział, że zmiana zdania McIlroya stanowi „ważne oświadczenie o zmianie”.

„Nie rozmawiałem z nim” – powiedział aktualny mistrz Masters [McIlroy] Ostatnio dużo, ale być może zmienił się sposób myślenia, tak jak w przypadku niektórych rzeczy, które powiedział w przeszłości.

„Myślę, że może widzi, że krajobraz golfowy się zmienia i w pewnym momencie musi ewoluować.

„Miło jest mieć wsparcie ze strony gracza kalibru Rory'ego, zwłaszcza te jego wypowiedzi, które wygłosił na początku Ryder Cup. Myślę, że to ważne oświadczenie dla odmiany”.

Nowy kolega Rahma z Legionu XIII, Terrell Hatton, który Dołączył do LIV na początku tego tygodniaDodał: „Rozmawiałem trochę z Rorym w zeszłym tygodniu i w grudniu. Nie jest niespodzianką, gdy to mówi [positive things] w mediach.

„Ostatecznie chciałbym nadal móc rozgrywać wydarzenia w pozostałych dwóch rundach. Zobaczymy jednak, jak to wszystko się ułoży”.

READ  Czarne kapelusze na tylnej stopie, gdy pasmo przywołuje Anglię

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *