Była psychopata: Dakota Johnson krytykuje serię pięćdziesięciu odcieni

Dakota Johnson opowiedziała o swoim „psychotycznym” procesie filmowania do filmów Fifty Shades. Zdjęcia/Getty Images

Dakota Johnson skrytykowała franczyzę Fifty Shades w nowym wywiadzie.

Na okładce najnowszego magazynu Vanity Fair gwiazda, która zyskała sławę dzięki trzem filmom z oceną R, podzieliła się zakulisowymi sekretami popularnych filmów.

The New York Post ujawnił, że Johnson, która grała u boku Jamiego Dornana w filmach, powiedziała, że ​​„strzeliła go do zupełnie innej wersji filmu, który ostatecznie zrobiliśmy”.

„Jestem osobą seksualną”, powiedziała, „a kiedy coś mnie interesuje, chcę dużo o tym wiedzieć”. „Dlatego nakręciłem te wielkie nagie filmy”.

Aktorka twierdziła, że ​​E.L. James – autorka oryginalnych książek o imieniu Erika – była dużym problemem na planie. Powiedziała, że ​​James miał „dużą kontrolę twórczą przez cały dzień, każdego dnia, a ja zażądałam, aby pewne rzeczy się wydarzyły”.

Johnson dodał: „Były części książek, które nie stały się filmami, takie jak wewnętrzny monolog, który czasami był niesamowicie tandetny… Nie przydałoby się powiedzieć tego na głos. To zawsze była walka ”.

Johnson powiedziała, że ​​przed ujawnieniem swojej ulubionej sceny we wszystkich filmach jej postać negocjowała umowę seksualną z Christianem Grayem, mówiąc, że była to scena, nad którą James nie miał twórczej kontroli.

Zapytany, czy żałuje filmów, Johnson – która grała Anastasię Steele – powiedziała: „Gdybym wtedy wiedziała, jak by to wyglądało, nie sądzę, żeby ktoś to zrobił. „Och, tak właśnie jest”. „Psychiczny”. Ale nie, nie żałuję.

Jamie Dornan zagrał w filmach Christiana Greya, a Dakota Johnson zagrał Anastasię Steele.  Zdjęcia/Getty Images
Jamie Dornan zagrał w filmach Christiana Greya, a Dakota Johnson zagrał Anastasię Steele. Zdjęcia/Getty Images

Gwiazda, która miała zaledwie 23 lata, kiedy kręcili pierwszy film, powiedziała, że ​​to „dość przerażające” być tak młodym.

„To po prostu zwariowało”, powiedział Johnson. „Było wiele różnych kontrowersji”.

„Tak naprawdę nie mogłem o tym mówić, ponieważ chcesz promować film we właściwy sposób, a jestem dumny z tego, co w końcu zrobiliśmy i wszystko układa się tak, jak powinno, ale było to trudne.

READ  Aktorka, której ojciec zmarł na Covida, odpowiada trollowi, który nazwał ją nieudacznikiem za noszenie maski na twarz

„Są rzeczy, których nadal nie mogę powiedzieć, ponieważ nie chcę zaszkodzić niczyjej karierze i nie chcę zaszkodzić niczyjej reputacji, ale Jimmy i ja byliśmy naprawdę dobrze traktowani”.

Podsumowując, Johnson powiedział: „Słuchaj, był niesamowity w naszej karierze. Tak niesamowity. Taki szczęśliwy. Ale był dziwny. Tak, taki dziwny.”

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top