Była żona Travisa Parkera nie wygląda na zadowoloną z jego zaręczyn z Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian ogłosiła swoje zaręczyny z perkusistą Blink-182 Travisem Parkerem. Wideo / AP

Zaledwie kilka miesięcy po tym, jak Kourtney Kardashian i Travis Parker podobno spotykali się, są podobno zaręczeni – i nie wszyscy są z tego zadowoleni.

Wczoraj gwiazda reality show opublikowała post na Instagramie, w którym ona i perkusista Blink-182 są otoczeni ogromnym pokazem czerwonych róż, z prostym podpisem „Na zawsze”.

Obaj zostali potwierdzeni, że spotykają się w styczniu tego roku po tym, jak źródło zbliżone do pary powiedziało US Weekly: „Byli najlepszymi przyjaciółmi od lat i spotykają się od dwóch miesięcy. Travis bardzo lubi Kourtney i minęło już trochę czasu ”.

Ich propozycja została podobno obserwowana przez bliskich przyjaciół i rodzinę, a Kim Kardashian udostępniła później na swoim Instagramie zdjęcie z odcinka, które Travis przekazał Kourtney.

Reklama w mediach społecznościowych opublikowała tysiące komentarzy, gratulujących nowo zaręczonej parze, ale była żona Parkera, Shanna Mockler, wydaje się sugerować jej niezadowolenie z wiadomości.

Shanna Mockler i Travis Parker pobrali się w 2004 roku, przed rozwodem w 2008 roku. Mają razem dwoje dzieci.  Zdjęcia/Getty Images
Shanna Mockler i Travis Parker pobrali się w 2004 roku, przed rozwodem w 2008 roku. Mają razem dwoje dzieci. Zdjęcia/Getty Images

Moakler, była królowa konkursu, opublikowała w poniedziałek na Instagramie artykuł, w którym po prostu pojawił się tekst: „Tymczasowo zamknięte ze względu na duchowe utrzymanie”.

Moakler, który od czterech lat jest mężem Barkera, opublikował w poniedziałek tajemniczą historię na Instagramie.  Zdjęcia / Instagram
Moakler, który od czterech lat jest mężem Barkera, opublikował w poniedziałek tajemniczą historię na Instagramie. Zdjęcia / Instagram

Odkąd Parker i Kardashian zaczęli spotykać się w listopadzie zeszłego roku, Mockler nie ukrywa swojej pogardy dla pary.

Mockler, który od czterech lat jest żoną Parkera, powiedział Ludzie na początku tego roku, że „bardzo dużo zrobiła” ze swoim byłym i określił swój publiczny związek z Kardashianem jako „dziwny”. Oskarżyła również Parkera o romans z Kim Kardashian, młodszą siostrą Kourtney, gdy byli jeszcze małżeństwem.

Mockler i Parker pobrali się w 2004 roku, a rozwiedli się w 2008 roku. Mają razem dwoje dzieci: 18-letniego Landona Ashera Parkera i 15-letnią córkę Alabamę Loyellę Parker.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *