„Byliśmy lepszym zespołem, ale tabela wyników tego nie pokazuje”

Żal był ogromny, gdy Nathan Gray pokazał swój ognisty blask w kampanii Juniora Wallaby’ego na Mistrzostwach Świata Juniorów, które zakończyły się 22-biegowym remisem z Anglią.

Po wyrównaniu w ostatniej minucie meczu w Athlone we wtorek z niekonwertowaną próbą, Australijczyk miał szansę przypieczętować zwycięstwo, które uniemożliwiłoby Anglikom awans do półfinału jako najlepszy wicemistrz turnieju.

Zwycięstwo nie skłoniłoby Szarych do udziału w eliminacjach do turnieju, ale mimo to miło było widzieć, jak pokonali Anglię i zajęli drugie miejsce w grupie B i złagodzili część frustracji odczuwanej po przegranej w drugiej rundzie ze zwycięzcami grupy. Irlandia w ubiegły czwartek.

separator wideo

Daliśmy aparaty nowozelandzkim graczom rugby do lat 20 i pozwoliliśmy im robić, co chcieli | napędzaj mnie

To niepowodzenie 10-30 w Paarl sprawiło, że byli wściekli z powodu cytowania irlandzkiego napastnika, który nie został ukarany podczas meczu i który został uznany za wykroczenie za czerwoną kartkę podczas późniejszego przesłuchania dyscyplinarnego.

To sprawiło, że Gray i jego koledzy z drużyny zastanawiali się, jak inny byłby ten wynik, ponieważ nielegalny wślizg miał miejsce w 35 minucie w czasie, gdy Australia prowadziła, a następnie graliby przeciwko przeciwnikowi przeciwnikowi przez 45 minut.

Nic dziwnego, że nadal uważają, że rok 2023 zostanie zapamiętany jako kampania, która mogła niesprawiedliwie im umknąć. – Rozczarowujące i rozczarowujące dla naszych ludzi – westchnął Gray bas rugby W następstwie separacji jego zespołu z Anglii. „Byliśmy lepszym zespołem, ale tablica wyników tego nie pokazuje. Takie jest rugby.

„Kiedy tworzysz szanse, musisz je wykończyć. Fajne jest to, że zostaliśmy w rozgrywkach i stworzyliśmy je, ale chłopcy będą bardzo sfrustrowani, że nie przegapiliśmy tych okazji. Drużyna poprawiła się w każdym meczu bilardowym, co jest ważny w turnieju.

READ  Aplikacja polskich służb publicznych do transmisji wydarzeń sportowych i muzycznych: Minister – Departament Anglistyki

„Nasza linia frontu była ogromna. Mieli bardzo dużą konwersję. Gra przeciwko Anglii z perspektywy stałych fragmentów gry była trudnym wyzwaniem, ale napastnicy byli naprawdę dobrzy.

„Trzy mecze bilardowe są już zakończone i zobaczymy, gdzie wylądujemy, ale ekscytującą rzeczą dla chłopaków jest to, że mamy jeszcze dwa mecze i jeszcze dwie okazje do wspólnej gry i gry w stylu piłki nożnej, z którego możemy być dumni”.

Nowa Zelandia będzie piątym-ósmym półfinalistą w niedzielę, zaledwie kilka tygodni po tym, jak duet wziął udział w serii dwóch meczów przed turniejem. „Mogę zagwarantować, że gracze będą bardzo podekscytowani możliwością rozegrania tych dwóch kolejnych meczów.

„Wyciągniemy z tego to, czego się nauczyliśmy, pozytywy. Jest ich wiele, ale nadal musimy upewnić się, że wykonujemy i kończymy te okazje, które stworzymy. „