Były trener Dragons, Paul McGregor, dołączył do programu Brada Fittlera w NSW Origin jako asystent

Oglądaj każdy mecz finałów NRL na żywo we wrześniu na kanale Fox League Channel 502

Paul McGregor, były trener St George Illawarra Dragons, dołączył do NSW Blues Origin jako asystent, zastępując Craiga Fitzgibbona związanego z Cronolą.

McGregor spotka się ze swoim byłym kolegą z drużyny NSW, który został trenerem Blues, Bradem Fitlerem.

The Great Dragons i Illawarra zastępują legendę Steelersów Fitzgibbona, który zrezygnował po trzech latach ze stanowiska asystenta trenera wraz z Dannym Buderusem i doradcą Gregiem Alexandrem, aby przejąć główną rolę trenera Sharks na trzy lata sezonu 2022 NRL.

McGregor, który grał 14 meczów dla NSW w latach 1992-1998 wraz z Fitlerem, już w tym roku dołączył do kadry trenerskiej Bluesa jako trener drużyny NSW Under-19, zanim mecz został odwołany z powodu COVID-19.

Paul McGregor (piłka) podczas trzeciego meczu stanu macierzystego z 1995 roku, NSW (Nowa Południowa Walia) przeciwko Queensland, na stadionie SunCorp w Brisbane. Sport / Liga Rugby / AkcjaŹródło: News Corp Australia

Mężczyzna o pseudonimie „Mary” jest podekscytowany powrotem na Origin Arena jako trener po tym, jak wykrwawił się dla the Blues jako zawodnik.

„To wielki zaszczyt” – powiedział McGregor.

„Po reprezentowaniu The Blues w latach 90. jako zawodnik, a teraz będąc w sztabie trenerskim… Mam za to dużo wdzięczności i uznania.

„Mam też dużo pasji do gry i wytrwałości. Myślę, że z biegiem czasu zdobyłem zaufanie i lojalność Freddy’ego. W swoim pierwszym roku trenowania The Blues (2018) wziął wielu graczy (Smoki) w serii i wygrali.

„Ważne jest dla mnie wpływanie na jego wizję w zespole i zrobię to z celem”.

Fettler powiedział, że zawsze podziwiał McGregora jako piłkarza i był pod wrażeniem tego, co robił jako trener.

READ  Natasha Jonas modli się, aby jej trzecie szczęście zmierzyć się z tytułem mistrza świata w Khan Brook Show

„To wyraźnie rozczarowujące stracić Craiga Fitzgibbona, który wniósł tak cenny wkład w naszą grupę w ciągu ostatnich trzech lat, ale zastąpienie go kimś o kalibrze i doświadczeniu Paula McGregora jest fantastyczne” – powiedział Fettler.

„Miałem szczęście, że grałem i zakochałem się w Marie we wczesnych latach 90., grając w State of Origin, a on doskonale pasowałby do naszej kultury grupowej, a także dodawał ogromną wartość do tego, co może zaoferować jako doświadczony trener lekkoatletyczny.

„Jest naprawdę podekscytowany grą i NSW”.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *