Cafe zbiera ponad 20 000 dolarów dla uchodźców | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie dzięki uprzejmości Wilson Creek Cafe w Bowers, przekroczył cel zbiórki 20 000 dolarów na Kitchen World Central, aby pomóc nakarmić ukraińskich uchodźców. Właściciel kawiarni Chad Sidore i matka Daria „Dottie” Sidore dokonują przeglądu potraw podczas zbiórki pieniędzy na Dzień Ukrainy 28 marca.

Powers – Wilson’s Creek Café w Powers przekroczyło swój cel pozyskiwania funduszy na pomoc ukraińskim uchodźcom.

Łącznie zebrano 20 419 dolarów dla Central Global Kitchen.

Organizacja non-profit szacuje, że na każde przekazane 50 dolarów przypada 10 posiłków dla osób dotkniętych rosyjską inwazją wojskową.

„Oznacza to, że dzięki przekazanym pieniądzom pomogłeś nam nakarmić 4084 osoby potrzebujące ciepłego posiłku” Jego właściciel, Czad Sidor, powiedział, że jego rodzina jest pochodzenia ukraińskiego.

W Menominee County Café odbyła się ukraińska uczta 28 marca, serwująca ponad 1200 posiłków, które przyniosły zaledwie 17492 dolarów. Zaserwowali swojej rodzinie trio tradycyjnych potraw, w tym kapustę holopchie, gołąbek duszony w bulionie z wędzonej polskiej kiełbasy; fereniki, lokalnie zwani pirogami; I barszcz z buraków.

Od czasu wydarzenia społeczność nadal okazywała wsparcie kolejnymi darowiznami.

Sidor podkreślił, że uczta nie byłaby możliwa bez pomocy personelu i 23 wolontariuszy, którzy się zgłosili.

„Naprawdę doceniamy całą miłość i wsparcie ze strony społeczności” Powiedział. „Słowa nie mogą ci wystarczająco podziękować za twoją niesamowitą hojność”.

Każdy, kto chce przekazać darowiznę na rzecz World Central Kitchen, może wejść na stronę Wilson Creek Cafe na Facebooku i przejść na stronę WCK pod adresem https://wck.org/.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejREAD  Kyrie Irving wraca do treningu Nets, o krok bliżej do gry

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top