Canterbury Bulldogs wypuszczają Raymonda Vitallę Marinera, kontrakt, handel, Dragons, Shane Flanagan, 2025, dokąd zmierza?

Canterbury Bulldogs wypuszczają Raymonda Vitallę Marinera, kontrakt, handel, Dragons, Shane Flanagan, 2025, dokąd zmierza?

Bulldogs potwierdzili, że wypuścili do drużyny Dragons byłego kapitana Raymonda Faitalę-Marinera.

Vitalla-Marinerowi pozostały dwa lata kontraktu wartego 800 000 dolarów, ale w listopadzie Bulldogs powiedzieli mu, że nie ma obowiązku uczęszczania na treningi przedsezonowe i może swobodnie negocjować z rywalizującymi klubami.

30-latek ostatecznie wrócił do trenowania w Belmore po odbyciu rozmów kryzysowych z trenerem Cameronem Ciraldo i dyrektorem generalnym Canterbury Philem Gouldem.

Oglądaj wydarzenia sportowe tego lata na żywo bez przerw na reklamy podczas meczów w Kayo Sports. Dołącz do Kayo już teraz i natychmiast rozpocznij transmisję>

Jednak w poniedziałkowe popołudnie drużyna Bulldogs potwierdziła, że ​​otrzymał natychmiastowe zwolnienie i może dołączyć do Dragons Shane’a Flanagana.

„Raymond Vitalla-Marriner został natychmiast zwolniony z kontraktu z Canterbury-Bankstown Bulldogs” – czytamy w oświadczeniu klubu.

„Klub uzgodnił warunki z Vitallą Marinerem i zezwala na jego zwolnienie, aby mógł zaryzykować w innym klubie w National Football League.

Więcej aktualności z NRL

Volkmann: Klasyczne zachowanie wojowników wobec młodego rozgrywającego po eliminacji Smoków

„Umarł i upadł”: „przerażająca” 12-dniowa wizyta gwiazdy w szpitalu

Plany dotyczące stadionu Penrith: Pantery przejmą stadion przeciwnika w 2025 roku

Raymonda Vitalli MarineraŹródło: dostawca

„Faitala-Mariner wniósł pozytywny wkład w drużynę Bulldogs na boisku i poza nim. Wybiegał do klubu 102 razy i drużyna Bulldogs chciałaby mu podziękować za jego ciężką pracę i zaangażowanie podczas pobytu w Belmore”.

Klub życzy jemu i jego rodzinie wszystkiego najlepszego na przyszłość”.

Następnie Dragons potwierdzili, że Vitalla-Mariner podpisał dwuletni kontrakt do końca 2025 roku.

Dołączył do Red V ze skutkiem natychmiastowym, zdobywając 114 meczów najwyższej klasy w ciągu 10 sezonów w drużynach Warriors i Bulldogs, a także cztery występy w meczach testowych dla Samoa i Nowej Zelandii.

„Raymond to doświadczony zawodnik z niższej klasy, który doda trochę doświadczenia i zapału naszej grupie napastników” – powiedział trener Dragons, Shane Flanagan.

READ  Dana Mathewson: Gwiazda tenisa na wózkach intryguje paraolimpijską sztuczkę | Igrzyska Paraolimpijskie w Tokio 2020

„Jego umiejętność gry na skrzydle i środku, a także wskazówki, jakie może zapewnić naszym wschodzącym napastnikom, przyniosą korzyści całemu naszemu zespołowi.

„Cieszymy się, że możemy powitać go na treningu w tym tygodniu, gdy będziemy kontynuować przygotowania do sezonu 2024”.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *