Celebrity Treasure Island: Zabawny facet zostaje zwolniony, a ktoś dzwoni po sanitariusza

Miażdżący cios dla jednej z naszych celebrytów. Zdjęcie/TVNZ

Kiki, czy możesz uwierzyć, że nasze gwiazdy są na Wyspie Skarbów już od ośmiu dni? Wygląda na to, że gwiazda Breakers Casey Frank po raz pierwszy pożegnała się dawno temu.

A teraz z kilkoma celebrytami, którzy podążyli za Frankiem z powrotem do swojego normalnego życia, nadszedł czas, aby wybrać miks, mashup i remiks, jeśli chcesz. Drużyna Honu została rozwiązana, pozostawiając tylko Drużynę Katipō i Drużynę Repo, ale nie są to te same drużyny, które zapamiętasz w zeszłym tygodniu.

Wczoraj wieczorem utworzono nowe zespoły i wybrano nowych liderów. Większość oryginalnych Katipō (z wyjątkiem Lany Searle) trafiła do Repo z Edną Swart, Lance Savali, Candy Lane i Buckiem Shelfordem. Nowe katipo składa się z Lany i reszty oryginalnych członków Honu i Repo.

Nowy zespół ds. repozytoriów.  Zdjęcie/TVNZ
Nowy zespół ds. repozytoriów. Zdjęcie/TVNZ

Jeśli chodzi o nowych kapitanów, Richie Barnett objął rolę Katibau i Savali w Repo. Obaj otrzymują na Wyspie Skarbów wyjątkowy prezent: bezpieczeństwo przed ich eliminacją.

Dzisiejszy odcinek rozpoczął się od nowego zespołu Katipō splatającego sobie nawzajem włosy i Art Greena robiącego kawę, podczas gdy Lana próbowała dowiedzieć się, czy taki nadczłowiek może mieć z nim coś nie tak.

Jedynym znakiem przeciw jego imieniu jest to, że nie je śniadania. Dziwna decyzja dla jego kolegów z siłowni, ale znowu wydaje się, że jej nie potrzebuje.

Niektórzy ludzie są obdarzeni wszystkim.

Przechodząc do Repo Charity Challenge, które było prawdopodobnie najzabawniejszym i najlepszym, jakie widzieliśmy w tym sezonie: musieli przekazać sobie wiadomość podczas słuchania Venga Boys.

Wybór Primo, jeśli mnie pytasz.

Trochę śmiechu i chichotów później stało się jasne, że Brinkley Stent został zastąpiony w roli najlepszego przyjaciela Chrisa Parkera przez kapitana Savali, ale nie było wystarczająco dużo czasu, aby się na tym skupić, ponieważ Parker zabrał do domu 5000 dolarów wygranej na swoją fundację charytatywną. przez Grupę Rainbow.

Zespół Katip nazywa tę fryzurę
Zespół Katip nazywa tę fryzurę „warkoczami bojowymi”. Zdjęcie/TVNZ.

READ  Książę Karol i Filip planowali jego urodziny przed śmiercią księcia

Całkowicie nieświadomi zabawy, jaką mieli w Team Repo, Barnett i Green byli zajęci wymianą porad dotyczących zdrowia i kondycji, gdy Angela Bloomfield pociągnęła Searle’a do rozmowy, która wyglądała mniej więcej tak: „Ludzie myślą, że najważniejsza jest siła i bycie mężczyzną. Ja po prostu chcę się rozbić, to trochę.

Mohaha. To samo.

Ale Tammy Davis nie pozwoliła, żeby Bloomfield zamydlił mu oczy, tak jak zrobiła to z Searle’em. „Wiem, co się dzieje, czy powinienem coś z tym zrobić? Czas pokaże”.

Właściwie to będzie, ale tymczasem żyję dla tego dramatu na szkolnym boisku.

Dzisiejsza gra zespołu była mniej więcej koszykówka wodna i skończyła się szybciej, niż mogłem zamknąć oczy. Repo wygrał, ale zachowajcie swoje konie, dzieciaki, wyzwanie było sporym dramatem.

„Nie mogłem później spojrzeć Ritchiemu w oczy, byłem taki zły” – powiedział Bloomfield w notatkach z kamery.

Wracajmy.

Barnett i Green uznali, że są jedynymi wartościowymi graczami w drużynie iw rezultacie przegrali. Dwaj muskularni mężczyźni najwyraźniej nie rozumieją, co oznacza słowo „zespół”.

Kiedy napinali mięśnie, łykałem popcorn krzycząc: „Powiedz im, co naprawdę myślisz Angie, chodź. Zrób to dla dramatu”.

Niestety, Bloomfield musiała ugryźć się w język, gdy Katipo stanęła w obliczu kolejnego niszczycielskiego ciosu: biedna Tegan Urwath musiała zostać wyjęta z wody po dodatkowej kontuzji jej i tak już bolesnych palców u nóg od zeszłego tygodnia. Tym razem jej prosięta musiały trafić do szpitala i zgodnie z zaleceniami lekarza z Wyspą Skarbów pożegnała się wielokrotnie nagradzana spikerka śniadaniowa Mai FM.

Powiedziała zespołowi: „Defoe na pewno”.

Miażdżący cios dla jednej z naszych celebrytów.  Zdjęcie/TVNZ
Miażdżący cios dla jednej z naszych celebrytów. Zdjęcie/TVNZ

Po bardzo długiej i drobiazgowej dyskusji nad Team Repo na temat tego, kto zostanie zdyskwalifikowany, była tancerka i tancerka z gwiazdorską sędzią, Candy Lane z Team Repo i gwiazdą Outrageous Fortune, obecnie prezenterka George FM, Tami Davis z Team Catepo, zdecydowała na.

READ  Dzielna Nowozelandka opowiada swoją historię: „Byłam na przesłuchaniu do The Chase i nie dostałam się”

Eliminacja wyglądała jak najtrudniejsza, nie tylko z fizycznym wyzwaniem i łamigłówką, ale gospodarz Matt Chisholm również zawierał równanie matematyczne.

Od samego patrzenia na nią kręciło mi się w głowie. Myślałem, że najlepszą częścią dorosłości było porzucenie matematyki w liceum?

Candy Lane odniosła zwycięstwo, a Tammy Davis – niesamowity gracz zespołowy – uznał, że zasługuje na zwycięstwo i pożegnał się z kolegami z drużyny. Myślę, że nie zobaczymy kolejnej szkolnej walki między nim a Bloomfieldem.

W obozie repozytorium Lynn ma ten problem i wygląda na to, że jutrzejszy odcinek jest wypełniony najgorszym koszmarem Millenialsów.

Konfrontacja.

Aby poznać wszystkie plotki i historie zza kulis, posłuchaj Inside Celebrity Treasure Island, której gospodarzem jest uczestniczka S2 Kim Crossman.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top