Chanel Harris-Tavita wróciła do Warriors w finale sezonu NRL, a Matt Lodge mógł zagrać

Chanel Harris Tavita nie przegrał ostatniego weekendu z Raiders z powodu kontuzji stopy.

Ian Hitchcock / Getty Images

Chanel Harris Tavita nie przegrał ostatniego weekendu z Raiders z powodu kontuzji stopy.

Chanel Harris Tafta Wrócił do drugiej połowy Warriors w ich ostatnim meczu sezonu, przeciwko Tytanom w niedzielę i zjadł metr Matt Lodge Zagra po tym, jak został uniewinniony na rozprawie w sądzie NRL we wtorek wieczorem.

Krótki powrót Chada Townsenda do Warriors zakończył się pogorszoną przez to kontuzją barku Przegrana 28-16 z najeźdźcami w ostatni weekend W 2022 roku zagra w NFL w koszulce Cowboys.

Harris-Tavita przegapił przegraną z Raiders na Mackay z powodu kontuzji stopy, ale został zwolniony do gry w meczu, w którym nie było nic poza czymś, na czym mogliby jeździć dla Tytanów, którzy wciąż mieli nadzieję, że dotrą do pierwszej ósemki.

Kontuzja Townsenda oznacza, że ​​Warriors otrzymają w ten weekend dwa kopnięcia lewą nogą na Sebus Super Stadium, a Harris Tavita będzie współpracować z Sean O’SullivanMoże zagrać swój ostatni mecz dla klubu, ponieważ nowy kontrakt nie został jeszcze zaproponowany.

Czytaj więcej:
* „Przerażające i przygnębiające”: trzy kobiety Kiwi w lidze rugby utknęła w Australii
* Najlepsi klienci ostrzegają, że gracze rugby mogą zepsuć swoją przyszłość
* NRL: Brakujące bramki z pola były historią sezonu Warriors, żałuje Nathan Brown

Beta Heiko z pewnością zagra swój ostatni mecz dla klubu, ponieważ ponownie został wybrany jako pomocnik, podczas gdy Ponte Afua został pominięty z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego podczas wtorkowego treningu.

Ponte Afua doznał kontuzji ścięgna podkolanowego podczas wtorkowego treningu.

Mark Nolan / Getty Images

Ponte Afua doznał kontuzji ścięgna podkolanowego podczas wtorkowego treningu.

Lodge zajmie jego miejsce na ościeżnicy po tym, jak sądownictwo uniewinni go od zarzutu kontaktu pierwszego stopnia, podniesionego w grze Poszukiwacze.

Lodge został uznany za niewinnego na rozprawie w sądzie NRL we wtorek wieczorem pod zarzutem poważnego kontaktu z napastnikiem kiwi Josephem Tabinem.

READ  11 absolwent Cameron Wells dołączył do sztabu szkoleniowego w Conroe

Jazz Tevaga, który był 18. zawodnikiem, który przegrał w zeszłym tygodniu z Raiders, został wybrany w 17. koszulce, aby w tym tygodniu wystartować z ławki.

Szybki przegląd

wojownicy: Rhys Walsh, Dalene Watney Zelezniak, Peta Heiko, Rocco Perry, Marcelo Montoya, Chanel Harris David, Sean O’Sullivan; Addin Fonua-Blake (c), Wayde Egan, Matt Lodge, Josh Curran, Euan Aitken, Bayley Sironen. Giełda (od): Kodi Nikorima, Elisa Katoa, Kane Evans, Jazz Tevaga, Jamayne Taunoa-Brown, Adam Pompey, Jack Murchie, Edward Kosi.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *