Cheshire: Firma wiodąca w rekrutacji do elektrowni w Polsce

Cheshire: Firma wiodąca w rekrutacji do elektrowni w Polsce

Dalcent International to agencja rekrutacyjna z siedzibą w Birchwood, działająca w sektorach nauk przyrodniczych, prawa, infrastruktury kolejowej, energetyki i energetyki.

Dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu w dostarczaniu specjalistycznych rozwiązań w zakresie kadr inżynierskich, Talascend został partnerem rekrutacyjnym dla Projektu Elektrowni Jądrowej w Warszawie.

„Nasza nominacja na głównego partnera rekrutacyjnego dla projektu podziemnej elektrowni jądrowej w Polsce podkreśla reputację firmy Talascend w zakresie doskonałości i nasze zaangażowanie w obsługę przemysłu energetycznego” – powiedział Lewis Trow, Business Manager w Talascend International.

Program będzie trwał osiem lat i będzie nadzorował rekrutację wielu stanowisk niezbędnych do osiągnięcia sukcesu elektrowni Talascend.

Role te obejmują inżynierię, zarządzanie projektami, wiedzę specjalistyczną w zakresie bezpieczeństwa, stanowiska techniczne i funkcje administracyjne.

„Jesteśmy podekscytowani tym partnerstwem i możliwością wspierania inicjatyw w zakresie czystej energii” – powiedział David Robertson, dyrektor zarządzający spółki-matki Talascend, First Recruitment Group.

„Ta współpraca nie tylko podkreśla wiedzę specjalistyczną Talascend w obszarze rekrutacji, ale także stanowi znaczący postęp w naszych strategicznych planach rozwoju”.

READ  MAEA twierdzi, że Polska czyni szybkie postępy w swoim programie nuklearnym

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *