Chris Pratt zatrzasnął post o żonie Katherine Schwarzenegger i jej „zdrowej córce”

Chris Pratt i Katherine Schwarzenegger pobrali się w 2019 roku. Zdjęcie / Instagram

Hollywoodzki aktor Chris Pratt napisał coś, co wydawało się słodkim hołdem dla swojej żony, Katherine Schwarzenegger, tuż przed jej urodzinami (za sześć tygodni) – ale fani skrytykowali go za to, co uważają za „podłego” i post, który sprawił, że „drżą”. .

W swoim wylewnym hołdzie żonie Pratt podziękował jej za to, że dała mu „zdrową córkę”.

Post natychmiast wywołał kontrowersje, ponieważ fani zauważyli, że Pratt ma niepełnosprawnego syna ze swoją byłą żoną, Anną Faris.

Przedstawiciel Strażników Galaktyki napisał: „Chłopaki. Prawdziwi. Spójrzcie, jak na mnie patrzycie! Znaczy. Znajdź kogoś, kto tak na ciebie patrzy! Wiesz!? Spotkaliśmy się w kościele”.

„Ona dała mi niesamowite życie, cudowną zdrową córkę, która żuje tak głośno, że czasami ściskam zauszniki, żeby ją zagłuszyć, ale to jest miłość!

Kontynuował: „Ona pomaga mi we wszystkim. W zamian okresowo otwieram miskę pikli. To jest handel”.

„Jej serce jest czyste i należy do mnie. Moim największym skarbem jest karta Ken Griffy Junior Uber Dick Rookie Card. Co, jeśli wiesz, wiele mówi”.

Aktor dodał: „Za około 6 tygodni są jej urodziny. Więc jeśli nic nie dostanę, powiem jej, żeby spojrzała wstecz na ten post. Kocham cię, kochanie”.

Pratt i Schwarzenegger powitali córkę Lailę Marię w sierpniu 2020 roku. Aktor miał już syna Jacka ze swoją byłą żoną i aktorką Anną Faris.

Jack, teraz 9-letni i dobrze prosperujący, urodził się wcześnie i przeszedł kilka operacji z powodu wielu problemów zdrowotnych w ciągu pierwszych kilku lat swojego życia.

Chociaż jest już zdrowy, wciąż napotyka pewne wyzwania, takie jak słaby wzrok i niezagrażająca życiu choroba serca.

Ludzie myśleli, że dziękowanie żonie za „zdrową córkę” obraża syna.

READ  Moja żona była przerażona, że ​​po czterdziestce mogę mieć zawał serca

„Uwielbiam Chrisa Pratta, ale część „Zdrowa córka” doprowadzała mnie do szału” – napisała jedna osoba na Twitterze, odnosząc się do posta.

„Chociaż prawdopodobnie nie chciał tego traktować jako zniewagi, tak się stało. Wyobraź sobie, jak poczułby się jego syn, gdyby kiedykolwiek to przeczytał?”

Chris Pratt ma dziecko z Anną Faris [sic] który doznał krwotoku mózgowego podczas porodu i teraz ma z tego powodu lekkie upośledzenie fizyczne. Ale upewnił się, że napisał tutaj „Córkę Salimy”. Inna osoba napisała na Twitterze o Chrisie Pratt.

Wielu opisywało udział aktora jako „niepokojący” i czyniący go „zawstydzającym”.

Była żona Pratta, Anna Faris, w przeszłości otwarcie mówiła o problemach zdrowotnych syna pary.

„Kiedy Jack urodził się dwa miesiące przed moimi narodzinami, był to wielki szok. I nagle twój świat całkowicie się zmienił” – powiedziała gwiazda „Mama” w swoim podkaście Unqualified w 2018 roku.

„Jack przeszedł kilka operacji. Miał kilka operacji przepukliny, kilka operacji oczu i miał też mały problem z sercem”.

Pratt i Faris rozstali się w 2018 roku, kiedy Jack miał sześć lat.

Poślubił Schwarzeneggera w 2019 roku.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *