Rodzina królewska ostrzega brytyjskie media o ważnym oświadczeniu „w każdej chwili”

Rodzina królewska ostrzega brytyjskie media o ważnym oświadczeniu „w każdej chwili”

Według doniesień BBC poproszono o wyczekiwanie „bardzo ważnego” oświadczenia królewskiego.

Zbliża się ogłoszenie rodziny królewskiej.

Według doniesień dział BBC ds. produkcji wydarzeń otrzymał polecenie wyczekiwania „ważnego oświadczenia” rodziny królewskiej w związku z obecnym kryzysem zdrowotnym.

Popolodzy, prowadzeni przez siostry Lauren i Chen, zamieścili na TikToku film o powiadomieniu brytyjskiego nadawcy.

Duet fanatyków popkultury nawiązał do obecnego kryzysu zdrowotnego Kate Middleton po usunięciu jej z listy uczestników Trooping the Color w czerwcu.

Warto zauważyć, że podobno księżna Walii pozostanie bezczynna aż do kwietniowej Wielkanocy, kiedy będzie dochodzić do siebie po operacji brzucha.

Stąd niepewność wokół jej pojawienia się podczas jednego z największych królewskich wydarzeń budzi wątpliwości co do nadchodzącej zapowiedzi.

Pojawiły się spekulacje na temat miejsca pobytu księżnej Kate ze względu na jej długą nieobecność po wspólnym występie z rodziną królewską podczas Bożego Narodzenia w Sandringham.

Wywołało to także pogłoski o jej rozstaniu z księciem Williamem w związku z rzekomym romansem tego ostatniego z wieloletnią przyjaciółką pary, Rose Hanbury.

Przyszła królowa Anglii również wywołała oburzenie po tym, jak przyznała się do edytowania swojego pierwszego oficjalnego zdjęcia z dziećmi, które opublikowano w mediach społecznościowych w zeszłym tygodniu.

READ  Zmanipulowane zdjęcie Meghan Markle staje się wirusowe po śmierci królowej

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *