Co oznacza dla ciebie rok 2022 według twojego znaku zodiaku?

10 najlepszych rzeczy, które wydarzyły się w 2021 r. Wideo/Getty Images

Opinia:

Astrologiczna pogoda 2022 roku to kosmiczna, mieszana torba, wypełniona rewelacjami o związkach, finansowym wyrównaniem i obietnicami dbania o siebie.

Retrogradacja Wenus przez Koziorożca rozpoczyna się w tym roku, jak nazywają to pary wstrząsającą Ziemią, a radosne pary przenoszą sprawy na wyższy poziom. Czarny Księżyc w maju schodzi na talerze Bliźniąt, aby uzyskać drugą szansę, podczas gdy gest Jowisza wobec Urana przynosi przypływ nadziei i optymizmu, zwłaszcza dla tych, którzy tak ciężko zrobili w 2021 roku.

Wybitny astrolog z Australii powiedział, że rok 2022 będzie rokiem
Wybitny astrolog z Australii powiedział, że rok 2022 będzie rokiem „objawienia”. Zdjęcia/Getty Images

Ten ogromny planetarny duet jest synonimem szczęścia i optymizmu i machając na pożegnanie ze stresującym wydarzeniem lub traumatycznym przeżyciem.

Jednak ze względu na spotkania między Saturnem a Neptunem najważniejszym tematem, który zdominuje nasze kanały informacyjne i media społecznościowe w 2022 r., będzie zdrowie psychiczne, podkreślające niepokój i depresję.

Kluczowe trendy w 2022 roku definiują również pory zaćmienia w Byku i Skorpionie. Eclipse budzi się i trzęsie! A ponieważ światło słońca lub księżyca jest ukryte, wskazują na ukrywanie lub sekrety. Należy jednak pamiętać, że wygląd lub ładunek kryształów jest nie do przyjęcia podczas zaćmienia, ponieważ energia jest bardzo niestabilna. Jeśli jednak potrzebna była zmiana, zaćmienie miało zdolność przenoszenia niebiańskich gór. Bezpieczeństwo finansowe i komfort w naszej skórze seksualnej to kluczowe obszary pracy przez cały rok.

Ogólnie rzecz biorąc, astrologia w 2022 roku koncentruje się na zmianie przez duże C. Byk uosabia tradycję i utrzymuje status quo, podczas gdy Scorpio naciska na transformację. Tak więc pytanie na ustach każdego znaku jest takie; Czy usiądę w swojej strefie komfortu, czy mogę odważnie zrobić krok naprzód, aby objąć jaśniejszą przyszłość?

Znajdź najważniejsze elementy swojej astronomii na swoim znaku poniżej, aby pomóc Ci poprowadzić Cię przez ciągle zmieniający się kosmiczny krajobraz w 2022 roku.

Natasha Weber mówi, że 2022 będzie dla wielu mieszaną torbą.  Załączone zdjęcie
Natasha Weber mówi, że 2022 będzie dla wielu mieszaną torbą. Załączone zdjęcie

READ  Książę Karol odmawia przekazania tronu Williamowi po królowej: Raport

Baran i Baran

Sezon Eclipse rozciąga się na wszystkie strefy pieniędzy, przynosząc zwrot gospodarczy. Ale jeśli myślisz o dolarach, pomyśl więcej! Twoje zarobki rosną, gdy zaczniesz oceniać swoją frytownicę i to, co przyniesiesz do stołu. Gdzie jest twoja samoocena, Baranie? Twój znak emanuje pewnością, więc nie wstydź się. Odzyskaj siebie, aby wygrać w 2022 r., a inni pójdą w ich ślady.

Mantra mocy: przyciągaj obfitość.

Wysokość byka i byka

Twój znak jest gospodarzem sezonu zaćmień w 2022 roku, więc przygotuj się na epicką osobistą przemianę. Ale to, czy gwiazdy zrewolucjonizuje, czy ulepszy, zależy od Ciebie. Możesz zobaczyć, jak trzymasz się swojej strefy komfortu i bezpiecznie ukrywasz swój kokon, ale do listopada wyłonisz się w pięknego, odważnego i odważnego motyla. Patrząc wstecz, zobaczysz, że rok 2022 to przełom w grze, który ukształtował twoje najlepsze ja.

Motto władzy: Jestem dumny z moich osobistych postępów.

Wysokość Bliźniąt i Bliźniąt

Czarny księżyc na twoim znaku daje ci życzenie. Jak tego użyjesz, Bliźnięta? Podpowiedź: możesz zagubić się w skórze zdechłego konia, możesz też udać się na nowy, lepszy związek. Jednak, aby to zrobić, musisz najpierw trzymać się z dala od każdego, kto cię nie podniesie. Postaw się na pierwszym miejscu w 2022 r. i unikaj decyzji opartych na strachu, poczuciu winy lub obowiązku.

Power Mantra: Dokonuję wyborów, które wspierają moje własne zainteresowania.

Wysokie wskaźniki raka i raka

Nie możesz palić świecy z obu stron i oczekiwać, że będzie dobrze prosperować, Rak. Ćwicz dbanie o siebie, nadając priorytet zdrowiu psychicznemu i fizycznemu, a na dłuższą metę będziesz bardziej produktywny. Dostosuj swoją codzienną rutynę, reżim ćwiczeń i zobowiązania zawodowe w 2022 r., ponieważ nic nie jest ważniejsze niż twoje zdrowie.

Power Mantra: Jestem Wojownikiem Wellness!

READ  rewolucyjny! Wyposażony hack na tablicy babci stał się wirusowy

Lew i Lew

Rok 2022 przynosi zwroty akcji i zwroty w karierze, a do maja Czarny Księżyc doprowadzi Cię do rozwidlenia dróg. Jaką ścieżkę kariery wybierzesz? Podążaj za głosem serca, Leo, ale weź też głowę do gry. Uczyń logiczne myślenie swoim najlepszym przyjacielem i wybierz zdrowy rozsądek zamiast emocjonalnego przywiązania. Wielkie marzenia i wyższe ambicje!

Power Mantra: Gwiazda mojej kariery świeci jasno.

Panna i Panna

Mercury retro pielęgnuje Twoje życie miłosne, gdy medytująca planeta odzwierciedla Twoje potrzeby i pragnienia w związku. Styczeń widzi, jak pozwalasz odejść wyczerpującym się ludziom, ale odpuszczanie tego nie jest łatwe. Trzymaj się, Panno. Venus wkracza, aby uratować sytuację, nagradzając Twoją odwagę lepszymi komunikatami pod koniec roku.

Mantra Mocy: We wszystkich moich związkach stawiam jakość ponad ilość.

Waga i wysokość wagi

Tegoroczny sezon Eclipse podkreśla Twoje wartości. Co jest dla ciebie najważniejsze, Waga? Odgryzanie więcej, niż możesz przeżuć, nie jest mądre, ponieważ w końcu coś trzeba podać – nie pozwól, aby to było coś, co cenisz najbardziej. Uprość swoje priorytety do maja, a będziesz trzymać się tego, co jest ważne i kto naprawdę jest dla Ciebie ważny.

Motto władzy: Mądrze inwestuję swoją energię.

Wysokość Skorpiona i Skorpiona

Skorpion lataj, lataj! Rozwój osobisty, który obiecuje rok 2022, sprawi, że osiągniesz poziomy zawodowe i pogłębisz romantyczne relacje. Październik przekracza twoje granice, więc pozostań w swojej mocy i nie pozwól nikomu cię lekceważyć. Pozostań wierny swoim przekonaniom, a odniesiesz sukces na silniejszej, mądrzejszej i ostrzejszej ścieżce.

Motto władzy: Zamień wyzwania w możliwości.

Wysokość łuku i łuku

Dzięki May Black Moon wpadki w związku z przeszłością uniemożliwiają powtarzanie starych błędów. Wiedza o tym, czego nie chcesz, jest kluczem do zamanifestowania romantycznej błogości w 2022 roku. Spójrz więc przez ramię, aby znaleźć odpowiedzi na wszystkie swoje miłosne pytania. W tym roku Merkury wpada w twoją główną strefę, zamieniając zaniedbany pokój w relaksujące schronienie.

READ  Colin Farrell popadł w skrajność w ostatniej roli telewizyjnej w The North Water

Zaklęcie Mocy: Uczę się i rozwijam na lekcjach mojej miłości.

Wysokość Koziorożca i Koziorożca

Jesteś bardzo lepszy, Koziorożcu. Kiedy życie staje się trudne, zakasaj rękawy i zabierz się do pracy. Ale co by się stało, gdybyś upuścił piłkę lub dwie? Czy twój świat się zawali? Twoje gwiazdki w 2022 roku gwarantują, że wszystko będzie dobrze. Właściwie naucz się trochę rozjaśnić, a odkryjesz zdrowsze, lepsze miejsce między pracą a zabawą.

Power Spell: Zniszczyłem swoje cele i wciąż znajduję czas na zabawę.

Wodnik i wysokość Wodnika

Wypowiedzieli wojnę toksycznym stosunkom w 2022 roku! Ekwipunek przyjaźni zabija wroga, gdy budzisz się z prawdziwymi intencjami tej osoby. W porządku jest wyprzedzać ludzi, Wodniku. A kiedy przestaniesz pochylać się do tyłu, aby zadowolić miotacze energii, przyciągniesz więcej połączeń na swojej długości fali.

Power Mantra: Otaczam się ludźmi, którzy mnie wspierają.

Wysokość wieloryba i wieloryba

Wyznacz sztywne granice i trzymaj się ich, Ryby. Przyjaciele i rodzina, którzy wierzą, że jesteś delikatny, przeżyją nieprzyjemne przebudzenie, gdy będziesz twardy w 2022 roku. Nadszedł czas, aby uratować siebie, zamiast przejmować się problemami innych ludzi. Potrzebujesz oszczędzać? Następnie skup się na przekształceniu marzenia w rzeczywistość. W tym roku niebo jest granicą!

Power Mantra: Jestem na szczycie mojej listy priorytetów.

Natasha Weber jest jedną z wiodących astrologów w Australii, której celem jest demistyfikacja astrologii za pomocą wskazówek opartych na faktach.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top