Co się dzieje w Brimbanku | Brimbank i północny zachód

Sprzedawanie śmieci i skarbów

Polish Sunshine Charity sprzedaje śmieci i skarby w Sali Polskiej św. Dostępne są wszystkie rodzaje towarów, w tym odzież dla niemowląt, dzieci i dorosłych. .

■ Krystyna, 0438355771

spotykać przyjaciół

Przyjaciele Corrovit Creek spotkają się za pośrednictwem Zoom we wtorek, 14 czerwca, w godzinach 19-21, aby porozmawiać o planowanych wydarzeniach i podzielić się pomysłami.

www.fokc.org.au.

Sunshine Community Brass

Sunshine Community Brass poszukuje nowych członków do swojego tętniącego życiem zespołu. Z ponad 90-letnią historią zespół nie może się doczekać dalszego rozwoju. Sunshine Community Brass Company poszukuje obecnie trębaczy i perkusistów. Trenuje we wtorki od 19:30, przy 45 Furlong Road, North Sunshine.

■ Andrzej, 0419444620

Dzień Przykazań dla Społeczności

Armia Zbawienia w Sunshine będzie gospodarzem Dnia Testamentów Społeczności we wtorek, 19 lipca. Za 100 USD możesz umówić się na spotkanie w celu przygotowania testamentu lub zaktualizowania go przez adwokata-wolontariusza (tylko testamenty proste). Wszystkie dochody będą wspierać pracę Salvos w społeczności Sunshine. Rezerwacje są konieczne.

■ Peter Nankervis, 0417155691

Spotkanie seniorów

St Albans Seniors Group wita nowych członków. Grupa spotyka się w poniedziałki, środy i piątki od 9:00 do 13:30 w St. Albans Senior Center, na rogu ulic Alfreda i William Street, St. Albans. Członkostwo kosztuje 10 USD rocznie i 1 USD za wejście w dni, w których uczestniczysz.

■ Mary 0408396691

CWA Keilor Downs

CWA spotyka się z Keilor Downs o 10 rano w pierwszy poniedziałek miesiąca w Keilor Downs Community Center, 90 Taylors Road, Keilor Downs. Organizacja oparta na przyjaźni, która przyjmuje wszystkie kobiety, które są gotowe włożyć trochę wysiłku, aby zrobić wielką różnicę dla kobiet, dzieci i rodzin.

■ Dorota, 0428874488

przyjęcie obiadowe?

Ciesz się koncertem w bibliotece w porze lunchu ze słynnym muzykiem pansuri Vinodem Prasaną, a następnie wypij filiżankę kawy i porozmawiaj później. Bansuri to tradycyjny indyjski instrument dęty drewniany zbudowany z bambusa, słynący z doskonałego brzmienia. W Deer Park Library, 4 Neal Street, Deer Park, piątek, 17 czerwca, godz.

READ  Tenis: Nick Kyrgios wybuchnął hipokryzją podczas Australian Open

[email protected]

Przetwarzaj artykuły gospodarstwa domowego

Przekaż swoje niechciane przedmioty gospodarstwa domowego (w dobrym stanie) do ponownego wykorzystania w Dzień Dostawy Towarów Wielokrotnego Użytku w sobotę 18 czerwca w Radzie Brimbank, Drive Stadium, Kaylor Park, 9:00-14:00. Przedmioty zostaną przekazane lokalnym organizacjom charytatywnym West Welcome Wagon i Australijskiemu Czerwonemu Krzyżowi. Blocktexx podda recyklingowi tekstylia z czystymi ubraniami, które nie nadają się do darowizny i zamieni je w nowe produkty.

Towary-wielokrotnego użytku Drop-off-day.eventbrite.com.au/

dzień Sportu

Dołącz do szeregu zajęć dla całej rodziny, w tym piłki nożnej, zawodów sportowych, jazdy na rowerze, robienia latawców, latania, tańca kulturalnego, sztuki balonowej i różnorodnych lokali gastronomicznych, z których można korzystać w Dniu Aktywności Sportowej Brimbank w sobotę 18 czerwca o godz. 33 Princess Street, St Albans. Wszystkie posiłki i zajęcia podczas imprezy będą bezpłatne i będą obejmować różnorodne nagrody, prezenty i bony.

creativebrimbank.com.au/impact-brimbank-sports-activity-day

Warsztaty Park Lantern

Dołącz do indyjskiego artysty Manana Walii, aby stworzyć indywidualne lampiony w kształcie drzewa, które rozświetlą Twój dom. Mannan to lokalny artysta, który używa mieszanych mediów do tworzenia dzieł sztuki. W Deer Park Library, 4 Neal Street, Deer Park, sobota, 18 czerwca, godz.

[email protected]

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top