Codzienna aktualizacja powraca o 13:00, dostępne są recenzje IMDB

Jedna z największych krajowych serii 2020 roku niespodziewanie powróciła w zeszłym tygodniu, a wczesne recenzje sugerują, że sezon 2021 może być najpopularniejszym jak dotąd.

Lockdown powraca, a gdzie powinniśmy się udać pośród całego chaosu i niepokoju? Dlaczego, IMDB Oczywiście internetowa baza danych, która pozwala widzom pisać recenzje swoich ulubionych programów telewizyjnych i filmów, w tym codziennej konferencji prasowej Beehive o godzinie 13:00.

Podobnie jak w 2020 r., widzowie zabrali się do IMDB do przeglądu Codzienna aktualizacja o 13:00 Jak najnowszy popularny serial telewizyjny. Popołudniowa konferencja prasowa nie dostarcza już tylko informacji o reakcji rządu na epidemię Covid-19, ale thriller, który trzeba zobaczyć, pulsujący nieoczekiwanym hałasem i emocjonalnymi momentami. To dramat, którego wszyscy potrzebujemy w naszym życiu, mimo że już w nim jest.

Chodzi mi o to, czy możesz sobie wyobrazić, co David Kelly i Nicole Kidman mogliby zrobić z krótkim jak? To jest niesamowite:

Akcja rozgrywa się w dystopijnym świecie, w którym autorytarni i populistyczni przywódcy przejmują USA, Chiny, Wielką Brytanię, Brazylię i wiele innych krajów.Codzienna aktualizacja odbywa się o godzinie 13:00 na fikcyjnej wyspie Nowej Zelandii, utopijnym społeczeństwie, w którym nauka, fakty, silne przywództwo i prawdziwa troska o ludzi i środowisko mają pierwszeństwo przed pieniędzmi i wielkim biznesem”.

Od 24 sierpnia codzienna aktualizacja będzie o godzinie 13:00 246 recenzji widzów Na IMDB i chociaż na stronie znajdują się tylko 22 odcinki, najnowszy odcinek sekwencjonowania genomu wydaje się absolutnym crackerem. „Ujawniono potencjalne źródło genetyczne – ale nadal nie ma mocnego związku z rozszerzającą się granicą masy. Tymczasem nowa grupa kwalifikuje się do szczepionki, ponieważ rosną wezwania do zakończenia blokady Wysp Południowych”.

Zaalarmuj Amy, Tony’ego, Ashley i Caroline. W oparciu o te recenzje IMDB, codzienna aktualizacja o godzinie 13:00 ma wygrać każdą nagrodę, a dlaczego nie, z gwiazdami takimi jak The Team of 5 Million i ktoś o imieniu Jacinda Ardern? Może pozostawić w naszych sercach pojedynczą dziurę w kształcie zegara, gdy sezon w końcu dobiegnie końca, ale nie bój się. IMDB ma również sugestie dotyczące podobnych programów do obejrzenia po zamknięciu, takich jak New Zealand Today, Creamerie i oczywiście James Acaster: Cold Lasagne Hate Myself 1999.

READ  Super ekstrawagancki prezent Keanu Reevesa dla załogi Johna Wicka

Bez względu na to, jakie masz odczucia na temat mięsa, 13:00 Daily Briefing to program, który przemierza gatunki, granice i powierzchnie. Ostatni sezon może być najbardziej napięty, ale notowania rosną.

„Wprowadzenie nowej Delty, Delta, naprawdę ożywiło franczyzę” – powiedział ten recenzent. Dziesięć gwiazdek to doskonała ocena jak na tak niskobudżetową produkcję, więc rzucamy osłonami na tę słabszą odwagę telewizji w ciągu dnia.

„Jak zwykle ostatni sezon rozpoczął się od syku i ryków, wciągając widzów w niesamowicie napięty thriller (bez spoilerów)”, mówi recenzent, chwaląc „coraz bardziej komediowe przekomarzanie się” między Ashley Bloomfield i Chrisem Hepkinsem. „Ich pyskaty, a czasem zabawny dialog dodaje prawdziwej wesołości temu, co mogło być ponurym sezonem. Cała seria naprawdę korzysta z lżejszego tonu pod każdym względem”. Warto wiedzieć, że sporadyczne „rozłożone kagańce” nigdy nie wychodzą z mody.

Ten recenzent z dumą stwierdził: „Właśnie złapałem błąd aktualizacji o godzinie 13:00”. „W pracy wszyscy zatrzymują się o 13:00 i gromadzimy się wokół ekranu komputera lub ekranu telefonu komórkowego, aby oglądać”. Uważają, że to lepsze niż igrzyska olimpijskie, co jest śmiałym stwierdzeniem, biorąc pod uwagę, że nikt na ekranie nie nosi Lycry ani nie płacze podczas hymnu narodowego.

Ale codzienna aktualizacja o 13:00 wydaje się być najnowszym programem, który jednoczy naród, łącząc nas w czasie i miejscu, niepodobnym do żadnego innego programu telewizyjnego w tym roku. To współczesny odpowiednik Telethona, ale z mniej świszczących brzucha i tylko ja śpiewam „Dziękuję bardzo za twoją słodką szczepionkę” w jednej linii conga wokół salonu. Introwertycy w całym kraju mogą czuć się usprawiedliwieni popularnością programu, udowadniając raz na zawsze, że nie trzeba wychodzić z domu, aby dobrze się bawić.

„Sezon 3 ma wszystko, a szczególnie uwielbiam detektywistyczne zwroty akcji i fabuły, które widzieliśmy do tej pory. Mam nadzieję, że ten sezon będzie krótki i zabawny” – powiedział ten recenzent. moje drugie śniadanie lub mój piąty lunch podczas blokady, Wielu recenzentów nie ma pewności, czy jest to drugi, trzeci czy czwarty sezon codziennej aktualizacji o 13:00. W porządku, szczegóły nie są ważne w tym programie, chyba że ty. ponownie DG ds. Zdrowia.

READ  Jason Momoa gubi kamień, papier i nożyce. Wrzeszczący fani spotykają się na czerwonym dywanie Fast X

„Obejrzałem pierwszy sezon brytyjskiej wersji, który był bardzo napięty i w większości po prostu horror, bez absolutnie żadnych bezsensownych fabuł” – powiedział ten niejasny recenzent. „Uwielbiam to, że wersja nowozelandzka ma bardzo wyraźny tor i trochę CSI”. Często, gdy Nowa Zelandia adaptuje międzynarodowy serial telewizyjny, rezultat jest zauważalnie gorszy, więc krwawo rozbija się na froncie rządowej strategii komunikacyjnej. Nigdy nie byłem bardziej dumny.

Nie wszystkim recenzentom podobało się codzienne odrodzenie aktualizacji o godzinie 13:00. „Niemożliwe do oglądania bzdury na granicy, na czele z dwoma coraz bardziej irytującymi tropami”, mówi jeden, odnosząc się do „strasznego” tempa programu i sugerując, że czas widza lepiej spędzić „na opanowaniu sztuki przyjemności”. Inny narzeka „zbyt wiele podobnych wątków fabularnych do pierwszego sezonu”. Serial mógł wyciągnąć kartkę z regulaminu melodii i zakończyć się po jednym sezonie, ale kiedy wirus posłuchał zdrowego rozsądku? Prawie nigdy, Dr Watson dla Windows 2000.


„Najbardziej emocjonujący program, jaki widziałem przez cały rok. Ten recenzent powiedział. Wyniki są już dostępne, więc weź chusteczkę do nosa i do zobaczenia o 13:00 w Nowej Zelandii”.


Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *