Córka Aleca Baldwina wciąż mówi o zabójczym programie Astroworld

Osiem osób zginęło w wyniku śmiertelnej fali tłumów na pokazie Astroworld Travisa Scotta w ten weekend. Zdjęcia/Getty Images

Ireland Baldwin odniósł się do morderczego gniewu Travisa Scotta na Astroworld i porównał go z reakcją jej słynnego ojca po śmiertelnym zastrzeleniu Rusta.

26-letnia modelka zabrała się na Instagram, by bronić Scotta, obwiniając „dezinformację” i „krzywe abolicjonizm byków**” w obecnej krytyce, ale później dodał, że „wzbudza gniew” na swoich koncertach, o których wiadomo, że brutalny.

W swoich licznych postach o tym tragicznym wydarzeniu, Baldwin powiedziała: „Po pierwsze, byłeś profesjonalnymi specjalistami ds. koordynacji broni/zasobów, gdy doszło do przerażającej tragedii, w którą był zamieszany mój ojciec”.

W zeszłym miesiącu ojciec słynnej modelki, Heleny Hutchins, przypadkowo zastrzelił i zabił operatora Rust.

Osiem osób zginęło po śmiercionośnej fali tłumu na pokazie Astroworld Travisa Scotta w ten weekend.  Zdjęcia/Getty Images
Osiem osób zginęło po śmiercionośnej fali tłumu na pokazie Astroworld Travisa Scotta w ten weekend. Zdjęcia/Getty Images

Kontynuowała: „A teraz Travis Scott jest demoniczny, pozwalając ludziom umrzeć w swoim programie?”

To była tyrada Zapisane przez Daily Mail Zanim Baldwin usunął posty. Widzi się, jak pisze podpis na zdjęciu niepościelonego łóżka i upiera się: „Ale to nie jest wina Travisa Scotta”.

„Każdy muzyk udowodni, że nikogo tam nie widać ani nie słyszysz. Zwłaszcza, gdy nosisz odsłuchy douszne”.

Kontynuował, mówiąc: „Chodźcie ludzie… zróbcie trochę badań, zanim zaczniecie oczerniać zniesienie kultury byków**t”.

„Ludzie stracili swoje dzieci w tym programie i powiedziano ci, że muzyka Travisa Scotta jest diabelska i [sic] Należy do więzienia? Jezus,”

W osobnej historii na Instagramie modelka napisała: „Może powinniśmy po prostu trzymać się tego, co już wiemy, przestać zakładać, przestać rozpowszechniać dezinformacje i edukować się w sprawach, o których nie wiemy”.

Ireland Baldwin wyraziła swoją opinię na temat morderczego serialu Astroworld, porównując go do morderczego portretu jej ojca jako autora zdjęć na planie Rust.  Zdjęcia/Obrazy Getty
Ireland Baldwin wyraziła swoją opinię na temat morderczego serialu Astroworld, porównując go do morderczego portretu jej ojca jako autora zdjęć na planie Rust. Zdjęcia/Getty Images

Kiedy wydawało się, że Baldwin zakończył swoją tyradę, opublikowała inną historię, która była sprzeczna z jej wcześniejszym stwierdzeniem: „W żaden sposób nie bronię Travisa Scotta, ponieważ szczerze mówiąc, nie znam go ani nie dbam o niego osobiście”.

READ  Modelka Linda Evangelista przyznaje się do twarzy z paskiem na okładce Vogue

„Uczestniczyłem w kilku jego pokazach. Widziałem ludzi biegających na noszach z urazami głowy i z ODS”. „To wzbudza gniew. Nie ma co do tego wątpliwości” – kontynuował.

Modelka usunęła ze swojego konta wszystkie historie oprócz jednej, co wyjaśniało nagłe wycofanie opinii. „Usunąłem swoje posty z jednego powodu – ludzie w Internecie są bardzo przerażający i wprowadzają w błąd”.

Alec Baldwin i jego żona Hilaria po raz pierwszy opowiadają o przypadkowej strzelaninie, w której zginęła operatorka Helena Hutchins.  Zdjęcia/Getty Images
Alec Baldwin i jego żona Hilaria po raz pierwszy opowiadają o przypadkowej strzelaninie, w której zginęła operatorka Helena Hutchins. Zdjęcia/Getty Images

„Wszystko, co się liczy, to rodziny tych, którzy zginęli w tragedii w Astroworld. Moje serce pęka z ich powodu. Chodziło mi o to, żeby przestać obwiniać gniew.

„Uzyskaj świadome opinie i posty. Wiele osób się myli. Nie tylko jedna osoba”.

Osiem osób w wieku od 14 do 27 lat zginęło po śmiercionośnej fali tłumu na pokazie Astroworld, w wyniku której wielu zostało rannych.

Tragiczny obrót wydarzeń w serialu doprowadził do Travisa Scotta i gościnnego rapera Drake zostać pozwanym.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *