Córka Eda Sheerana, Lyra, płacze, gdy słyszy śpiew ojca

Ed Sheeran opuszcza premierę „Songwriter” podczas 68. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie w Friedrichstadtpalast 23 lutego 2018 r. Zdjęcie / Getty Images

Córka Eda Sheerana „płacze”, gdy jej słynny ojciec śpiewa.

30-letni piosenkarz po raz pierwszy został ojcem w zeszłym roku, kiedy jego żona Sherry Seabourn powitała ich córkę, Lyrę Antarctica.

I chociaż Ed jest obecnie jednym z najbardziej znanych nazwisk w muzyce, jego córka nie dba o jego gwiezdny wokal, ponieważ muzyk mówi, że Lyra nienawidzi jego nowej muzyki.

Podczas występu w programie BBC1 „Kids Ask Tough Questions” powiedział: „Zdecydowanie spędziłem wiele godzin przed lustrem, udając, że w zasadzie jestem tym, czym jestem teraz. Praktyka czyni to doskonałym. Teraz zaśpiewam. ” [my new songs] Dla mojej córki, która nie jest moją największą fanką. Ona po prostu płacze ”.

Lyra ma kilka swoich ulubionych piosenek w katalogu piosenek jej ojca, ale większość jego muzyki po prostu nie pasuje do jej gustu.

Ed dodał: „Nie, mam kilka polubień. Naprawdę lubi 'Shape of You’, marimba ma dobry dźwięk, ale nie lubi niczego głośnego ani niczego innego”.

Ale „idealny” autor tekstów nie może winić swojej córki za jej poglądy na temat jego muzyki, ponieważ Sheeran – który wystąpi w sobotę podczas Wielkiego Weekendu Muzyki Na Żywo 2021 w Radio 1 – przyznał, że jest wiele jego piosenek, których nawet on nie lubi. jej. .

Chociaż nie wspomniał o żadnych konkretnych utworach, powiedział, że jest kilka piosenek, których nienawidzi do grania na żywo, ale i tak umieszcza je na swojej liście odtwarzania, ponieważ są tak zachwycające dla publiczności.

„Jestem wyraźnie profesjonalnym artystą i oczywiście lubię swoją pracę, ale jest kilka piosenek… cóż, po prostu myślę, że wszystkie moje piosenki są własnością publiczną, prawda? Tak jak„ Thinking Out Loud ”jest czyjąś pierwszą taneczną piosenką lub piosenka zespołowa. A „to czyjeś mono”.

READ  Król Karol ostrzegł przed „największym wyzwaniem” w 2024 r

„Są w pewnym sensie własnością ludzi, więc nie czuję, że mam prawo prosić ludzi, by przyszli na koncert, a potem powiedzieć: 'Cóż, nie zamierzam grać tej piosenki, którą lubisz. „Płacą za przyjście i obejrzenie piosenek, muszą zobaczyć te, które lubią.

„Absolutnie uwielbiałem sprawę Eltona Johna, ponieważ on robi swoją wielką trasę koncertową„ Goodbye Yellow Brick Road ”, a potem już nigdy nie gra w Crocodile Rock, a jeśli zechcesz go zobaczyć, polubi małe teatry czy cokolwiek innego, a on grać piosenki, które kocha ”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *