Covid-19: Hilary Barry odizolowana po przeprowadzeniu ceremonii wręczenia nagród z pozytywnym przypadkiem

Ponad tysiąc osób, w tym nadawca Hilary Barry i komik Jeremy Corbett, przebywa w izolacji po ceremonii wręczenia nagród w Spark Arena w Auckland.

Barry był gospodarzem kolacji Mitre 10 Awards, która odbyła się 12 sierpnia, a teraz już Ciekawa strona z powodu Sprawa Covid-19 Również w tym wydarzeniu. W imprezie uczestniczyły setki osób z całego kraju.

Corbett zorganizował wydarzenie dla Bayleys Real Estate w tym samym miejscu następnego wieczoru.

Hilary Barry powiedziała, że ​​czuje się jak

dostarczony

Hilary Barry powiedziała, że ​​obecnie czuje się jak „pudełko dla ptaków”, po tym, jak powiedziano jej, że miała bliski kontakt ze sprawą Covida.

Rzeczniczka Mitre10 powiedziała, że ​​rozumie, że uczestnicy będą zaniepokojeni i wszyscy zostali powiadomieni i poinformowani o działaniach, które muszą podjąć.

Czytaj więcej:
* COVID-19: wzrost liczby innych chorób, które mogą stworzyć zasłonę dymną dla Delty, twierdzą eksperci
* COVID-19: Sushi Shop w Wellington został dodany do najnowszej Ciekawej Strony
* Szczepienia przeciwko Covid-19 ponownie rosną po zamieszaniu na poziomie 4

„W czasie wydarzenia kraj znajdował się na poziomie 1, a odpowiednie protokoły były na miejscu, w tym kody QR i identyfikowalność węzłów”.

Hilary Barry, która była gospodarzem wydarzenia Mitre 10, powiedziała Siedem ostrych Było to „wielkie wydarzenie”, w którym wzięło udział około 1000 osób.

„Każdy, kto był na tym wydarzeniu, jest uważany za bliski kontakt”.

Barry powiedziała, że ​​​​w tym momencie czuje się „w porządku”, „jak pudełko ptaków” i zrobiła test na Covid-19 w swojej klinice lekarza rodzinnego.

– Trzymamy kciuki, to wynik negatywny – powiedział Barry.

„Prawdopodobnie nie zobaczysz mnie do końca przyszłego tygodnia… [the other day] „Mówiłem, że chciałem być w promieniu 5 metrów od ciebie, ale nie spodziewałem się, że będę w odległości 20 kilometrów od ciebie” – powiedział Barry współgospodarzowi Jeremy’emu Wellsowi.

Murray Smith, którego rodzina posiada mega filie Meter 10 w Hornby i Papanui w Christchurch, powiedział, że izolował się po wzięciu udziału w sobotnim wydarzeniu w Auckland.

Wierzono, że w wydarzeniu wzięło udział około 1100 osób.

wskazany rzeczy Dalsze komentarze do krajowego dyrektora ds. marketingu firmy Mitre 10.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Spark Arenie, którą można było zobaczyć podczas zeszłorocznego koncertu LAB.  (obraz pliku)

Ricky Wilson/Personel

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Spark Arenie, którą można było zobaczyć podczas zeszłorocznego koncertu LAB. (obraz pliku)

Komik Jeremy Corbett Projekt, Był gospodarzem imprezy dla Bayleys Real Estate w Spark Arena noc po imprezie Mitre 10.

Powiedział, że był pod presją bycia w bliskim kontakcie trochę wcześniej Projekt Miał zacząć i musiał spieszyć się do domu.

„Okazuje się, że ta sama osoba, która uzyskała pozytywny wynik testu na 10 Mitre Awards, była również na imprezie Bayleys”.

Corbett powiedział, że został przetestowany i przebywa w izolacji w domu.

Wcześniej w piątek było Zapowiedź przedłużenia poziomu alertu 4 Dla całego kraju do 23.59 we wtorek 24 sierpnia.

W piątek pojawiło się 11 nowych przypadków Covid-19, co zwiększyło całkowitą liczbę osób zarażonych wirusem do 31. Osiem przypadków w Auckland i Trzy w Wellington.

Obecny zbiór spraw jest powiązany z osobą powracającą z Sydney, która przyleciała lotem MIQ 7 sierpnia. Ta osoba była hospitalizowana 16 sierpnia, ale wciąż brakuje ogniwa, w jaki sposób dostał się do społeczności.

ponad 150 Ciekawe strony Zidentyfikowano je w Auckland, Wellington i Coromandel. Lista obejmuje centra handlowe, szkołę, bary, kościoły i inne.

Skontaktowali się ze Spark Arena i Bayleys Real Estate rzeczy skomentować.

READ  Książę Karol szuka trzech kucharzy, którzy dołączą do rodziny królewskiej

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top