Covid-19: Hilary Barry odizolowana po przeprowadzeniu ceremonii wręczenia nagród z pozytywnym przypadkiem

Ponad tysiąc osób, w tym nadawca Hilary Barry i komik Jeremy Corbett, przebywa w izolacji po ceremonii wręczenia nagród w Spark Arena w Auckland.

Barry był gospodarzem kolacji Mitre 10 Awards, która odbyła się 12 sierpnia, a teraz już Ciekawa strona z powodu Sprawa Covid-19 Również w tym wydarzeniu. W imprezie uczestniczyły setki osób z całego kraju.

Corbett zorganizował wydarzenie dla Bayleys Real Estate w tym samym miejscu następnego wieczoru.

Hilary Barry powiedziała, że ​​czuje się jak

dostarczony

Hilary Barry powiedziała, że ​​obecnie czuje się jak „pudełko dla ptaków”, po tym, jak powiedziano jej, że miała bliski kontakt ze sprawą Covida.

Rzeczniczka Mitre10 powiedziała, że ​​rozumie, że uczestnicy będą zaniepokojeni i wszyscy zostali powiadomieni i poinformowani o działaniach, które muszą podjąć.

Czytaj więcej:
* COVID-19: wzrost liczby innych chorób, które mogą stworzyć zasłonę dymną dla Delty, twierdzą eksperci
* COVID-19: Sushi Shop w Wellington został dodany do najnowszej Ciekawej Strony
* Szczepienia przeciwko Covid-19 ponownie rosną po zamieszaniu na poziomie 4

„W czasie wydarzenia kraj znajdował się na poziomie 1, a odpowiednie protokoły były na miejscu, w tym kody QR i identyfikowalność węzłów”.

Hilary Barry, która była gospodarzem wydarzenia Mitre 10, powiedziała Siedem ostrych Było to „wielkie wydarzenie”, w którym wzięło udział około 1000 osób.

„Każdy, kto był na tym wydarzeniu, jest uważany za bliski kontakt”.

Barry powiedziała, że ​​​​w tym momencie czuje się „w porządku”, „jak pudełko ptaków” i zrobiła test na Covid-19 w swojej klinice lekarza rodzinnego.

– Trzymamy kciuki, to wynik negatywny – powiedział Barry.

„Prawdopodobnie nie zobaczysz mnie do końca przyszłego tygodnia… [the other day] „Mówiłem, że chciałem być w promieniu 5 metrów od ciebie, ale nie spodziewałem się, że będę w odległości 20 kilometrów od ciebie” – powiedział Barry współgospodarzowi Jeremy’emu Wellsowi.

READ  Piers Morgan „wzywa rodzinę królewską do rozważenia podjęcia kroków prawnych poprzez podanie nazwisk dwóch członków rodziny królewskiej w obliczu burzy rasowej księcia Archiego”

Murray Smith, którego rodzina posiada mega filie Meter 10 w Hornby i Papanui w Christchurch, powiedział, że izolował się po wzięciu udziału w sobotnim wydarzeniu w Auckland.

Wierzono, że w wydarzeniu wzięło udział około 1100 osób.

wskazany rzeczy Dalsze komentarze do krajowego dyrektora ds. marketingu firmy Mitre 10.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Spark Arenie, którą można było zobaczyć podczas zeszłorocznego koncertu LAB.  (obraz pliku)

Ricky Wilson/Personel

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Spark Arenie, którą można było zobaczyć podczas zeszłorocznego koncertu LAB. (obraz pliku)

Komik Jeremy Corbett Projekt, Był gospodarzem imprezy dla Bayleys Real Estate w Spark Arena noc po imprezie Mitre 10.

Powiedział, że był pod presją bycia w bliskim kontakcie trochę wcześniej Projekt Miał zacząć i musiał spieszyć się do domu.

„Okazuje się, że ta sama osoba, która uzyskała pozytywny wynik testu na 10 Mitre Awards, była również na imprezie Bayleys”.

Corbett powiedział, że został przetestowany i przebywa w izolacji w domu.

Wcześniej w piątek było Zapowiedź przedłużenia poziomu alertu 4 Dla całego kraju do 23.59 we wtorek 24 sierpnia.

W piątek pojawiło się 11 nowych przypadków Covid-19, co zwiększyło całkowitą liczbę osób zarażonych wirusem do 31. Osiem przypadków w Auckland i Trzy w Wellington.

Obecny zbiór spraw jest powiązany z osobą powracającą z Sydney, która przyleciała lotem MIQ 7 sierpnia. Ta osoba była hospitalizowana 16 sierpnia, ale wciąż brakuje ogniwa, w jaki sposób dostał się do społeczności.

ponad 150 Ciekawe strony Zidentyfikowano je w Auckland, Wellington i Coromandel. Lista obejmuje centra handlowe, szkołę, bary, kościoły i inne.

Skontaktowali się ze Spark Arena i Bayleys Real Estate rzeczy skomentować.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *