Cricket: Chris Kearns jest gotów podjąć „największe wyzwanie, z jakim kiedykolwiek się zmierzyłem”

Chris Kearns, założyciel wielofunkcyjnego Black Caps, opublikował wideo w mediach społecznościowych, aby poinformować fanów o swoim stanie po ciężkim zawale serca w Canberze w zeszłym miesiącu. Zdjęcie / Twitter

Legenda krykieta, Chris Kearns, mówi, że jest gotów podjąć największe wyzwanie, z jakim kiedykolwiek się zmierzył, rozpoczynając rehabilitację po poważnych problemach zdrowotnych.

Były Czarny Czapka, 51 lat, Upadł w Canberze w zeszłym miesiącu po ciężkim zawale sercaProwadzi to do rozwarstwienia aorty lub rozerwania wewnętrznej warstwy głównej tętnicy ciała.

Podczas ratującej życie operacji serca w Sydney Kearns doznał udaru kręgosłupa, który sparaliżował jego nogi.

Rodzina Kearnsów powiedziała w zeszłym miesiącu Będzie przechodził poważną rehabilitację w szpitalu specjalizującym się w kręgosłupie, a dziś wieczorem były dyrektor multidyscyplinarny opublikował wideo w mediach społecznościowych, aby poinformować fanów o swoim stanie.

„Nieco ponad sześć tygodni temu miałem rozwarstwienie aorty typu A, co w zasadzie oznacza rozdarcie w jednej z głównych arterii serca” – powiedział Kearns. „Miałem zrobionych kilka operacji i przeszczepów i na szczęście specjalistom udało się uratować samo serce.

„Jedną komplikacją, która się pojawiła, był udar, który sam w sobie stanowiłby dla mnie największe wyzwanie, z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia na odwyku”.

Kearns podziękował fanom za „cienkie, skromne i wyjątkowe” wiadomości, które wysłał w ciągu ostatnich sześciu tygodni i skierował szczególną wdzięczność do tych, którzy go leczyli.

„Wielkie podziękowania dla zespołu tutaj w Canberze, w Canberra Hospital, St Vincent w Sydney, chirurgom, lekarzom, pielęgniarkom, specjalistom – uratowaliście mi życie. Dziękuję również za wszystkie życzenia przesłane przeze mnie i moje żona Mel”

Kearns powiedział, że będzie nadal publikował i informował fanów o trudnej podróży, w którą miał się rozpocząć.

READ  Tom Blundell popadł w kontrowersyjną decyzję przeciwko Anglii

Syn legendy Black Cap Lance Cairns, Chris był praworęcznym strzelcem i szybkim strzelcem, znanym jako jeden z najlepszych wszechstronnych strzelców swojego pokolenia.

Od kilku lat mieszka i pracuje w Canberze ze swoją żoną Melanie i dziećmi.

Kearns musiał odbudować swoje życie po tym, jak został zwolniony z Sądu Koronnego Southwark w Londynie w 2015 roku po tym, jak został uznany za winnego krzywoprzysięstwa i wypaczenia postępowań sądowych w związku z zarzutami ustawiania meczów.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top