Czarne kije odpadły z mundialu w ćwierćfinale przeciwko Niemcom

Black Sticks odpadli z mistrzostw świata w środę rano (czasu nowozelandzkiego), przegrywając z Niemcami 1:0 w ćwierćfinale na Wagner Stadium w Amsterdamie.

To był bardzo trudny mecz dla Nowej Zelandii, w którym niemiecka drużyna oddała kilka celnych strzałów, w tym dwa rzuty karne, w pierwszej kwarcie.

Bramkarz Brooke Roberts początkowo zdołał utrzymać nominowanych poza boiskiem, ale na początku drugiej kwarty, po dwuminutowej zielonej kartce z boiska, niemiecka napastniczka Lena Michel zdobyła bramkę.

The Black Sticks zwrócą teraz uwagę na Igrzyska Wspólnoty Narodów w Birmingham.

Fotosport

Niemcy nadal wywierali presję i strzelili kolejne cztery rzuty karne, ale Roberts ponownie odmówił kolejnych bramek.

W trzeciej kwarcie Black Sticks mieli szansę na remis i wygrali swój pierwszy rzut karny, ponieważ Olivia Meri rozegrała swój 250. test, po calu zdobyciu gola, ale z lekkim odchyleniem od niemieckiego kija.

Czwarta kwarta zapewniła Nowozelandczykom więcej szans, kiedy Niemcy szybko zdobyli dwie zielone karty, co pozwoliło Nowozelandczykom sprowadzić bramkarza Robertsa z boiska dla dodatkowego zawodnika na boisku, ale to nie wystarczyło do wyrównania wyniki. .

Młoda drużyna Nowej Zelandii zwróciła teraz uwagę na Igrzyska Wspólnoty Narodów w Birmingham, rozpoczynając mecz z Kenią 29 lipca.

READ  Rzut karny Lewandowskiego w końcówce meczu dał Barcelonie zwycięstwo 2:1 nad Osasuną