Czwartkowe oblężenie liceum: Cierpliwość opłaciła się, gdy Polska wygrała mecz otwarcia

Polak Jean Grant zajął trzecie miejsce przed rzuceniem, ale wyszedł z worka i oznaczył Zacka Winchestera z Gray-New Gloucester za znokautowanie go podczas czwartkowego meczu na CMCC w Auburn. Russ Tillingham / Sun Journal

Auburn – Polska strzeliła cztery przejazdy w szóstej rundzie podczas meczu otwarcia sezonu baseballowego Western Maine Conference w Central Maine Community College w czwartek i wygrała 8:6 z Gray-New Gloucester.

Knights zebrali się po tym, jak otwierający Gray-New Gloucester Ian Libby osiągnął granicę boiska na szóstym miejscu z jednym outem i dwoma gońcami, przegrywając 4-3. Polska zremisowała pięć kolejnych biegów 7-4.

Deble Gray-New Gloucester Austina Alberta, single Anthony’ego Prescotta i Mike’a Sweeney’a oraz błąd z pola dały im wczesne prowadzenie 3:0.

Polska odpowiedziała drugim podbiegiem po podawaniu piłki, a następnie wyrównała na trzecim miejscu z pomocą singla RBI Huntera Gibsona.

Następnie Patrioci odzyskali prowadzenie z biegiem na trzecie miejsce.

Softball

Polska 16, Szaro-Nowy Clochester 1: Olivia Rioux dwukrotnie strzeliła deble i pięć przejazdów, prowadząc Knights nad Patriotami w meczu otwierającym sezon w Gray.

Gretchyn Paradis dodała trzy zwycięstwa, RBI trzy, Gabbi Bolduc, Emma Bunyea, Emma Gagne i Atlantis Martin zdobyły po dwa, a Savannah Tash po trzy dla Polski. Martin był zwycięskim miotaczem, który zanotował pięć skreśleń.

Dla Patriotów Maisie Lerret odniosła dwa zwycięstwa. Heather Newells zdobyła podwójną setkę.

Lacrosse damskie

Bagienny Las 13, Sewer 8: Isabelle Young strzeliła cztery gole i jeszcze dwa, aby pomóc Hawksowi wygrać ze Stokes w South Berwick.

Fiona Gillis strzeliła wszystkie cztery bramki. Seraphina Melino dodała trzy gole i jedną asystę, Lindley Cory strzeliła dwa gole, a Lauren Walker Marshwood zatrzymała 10 strzałów.

Severus prowadził Riley O’Mara z czterema bramkami. Cash McKenzie strzelił dwa gole, Lucy Johnson i Georgia Nolan strzeliły po jednej bramce, a Meredith McKerney wykonała siedem obrońców.

READ  Festiwale: Dni Polski 2022 ogłaszają selekcję

MT Ararat 6, Brunszwik 5: Bramka Mallory’ego Stuarta na 24,8 sekundy przed końcem dogrywki wygrała mecz otwarcia sezonu przeciwko Eagles Dragons w Topsham.

Maddie Kinney strzeliła trzy gole, a Elsa Daulerio dwa gole dla Mount Ararat.

Elizabeth Putnam strzeliła trzy gole w drugiej połowie, asystując Brunswick w dogrywce. Kelsey Carter i Ella Gustafson strzeliły bramki w pierwszej połowie.

Skorpion 16, Kucyk Orzeł 0: Natalie Piloto strzeliła sześć bramek, a czerwona burza opróżniła Szkotów w Scarborough.

Molly Henderson miała trzy gole i dwie asysty, a Meghan Donovan dwa gole i cztery asysty.

Studnie 16, św. Dominik 5: Kaylee Mischad-Nolan, Grace Ramstell i Anna Woodward strzeliły po cztery gole, wyprzedzając Świętych w Warriors Wells.

Ramstall również miał pięć asyst, podczas gdy Mychad-Nolan i Woodward otrzymali po trzy asysty.

Emma Roy prowadziła St. Thomas z trzema golami. Natalia Russell wykonała dwa rzuty obronne w siatce.

Yarmouth 13, tom 4: Anya Powers wyprzedziła Clippers Eagles w Yarmouth z pięcioma golami i dwiema asystami.

Nina Panozzo dodała cztery gole i jedną asystę, a Sadie Carn zdobyła trzy gole i jedną asystę.

Isabel Boss strzeliła dwie bramki dla Windies.

lacrosse dla chłopców

Scarborough 10, Marshwood 3: Finn Pederson strzelił cztery gole, Day Delaware dodał trzy gole i jedną asystę, a Red Storm zamknął Hawksa w drugiej połowie, wygrywając otwarcie sezonu w Scarborough.

Jeremiah Park strzelił dwa gole, a Jack Carlista również strzelił dla Scarborough, prowadząc w przerwie 6:3.

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy Ci e-mail z kodem resetowania.