Czy możemy porozmawiać o kapturze Pana?

Czy możemy porozmawiać o kapturze Pana?

Ta historia została opublikowana w zespół.

nowy pan energia słoneczna Epokę estetycznie określił kolor żółty.

Na okładce albumu nosi żółtą bluzkę nowozelandzkiej marki Georgia Alice. Jej kanarkowa żółta kolekcja pochodzi od nowojorskiej marki Collina Strada in energia słoneczna Wideo To była eksplozja koloru na falach, niebie i piasku.

Lorde i jego kaptur.

pan/zaopatrzony

Lorde i jego kaptur.

Na wszystkich swoich dotychczasowych pokazach nosiła różne odcienie żółci (w tym sukienkę Aussie Christoper Esber na jej ostatni występ w GMA).

To ma sens: żółty jest pozytywny, wesoły, optymistyczny, wesoły, letni; Wszystkie słowa użyte do opisu Nowy album i stan umysłu Lorde. żółty to odważne stwierdzenie; Pewny kontrast jej wiśniowej, gotyckiej szminki zbiera kurz w szufladzie.

Czytaj więcej:
* Lord’s Solar Power to oklepany album, który nie jest dla jej fanów – to jej
* Solar Tour Lorda: Havelock North Zdobądź bilety w 1 minutę
* Nowa słoneczna piosenka Pana została wydana

(I tak, to także całkiem dosłowna interpretacja słonecznego „słonecznego”).

Ale to, co przykuło moją uwagę, to zupełnie inny rodzaj odzieży, lokalny symbol Elli i dogłębna treść new-age: przepiękny, ręcznie robiony kaptur.

W zeszłym tygodniu Lorde rozesłała jeden ze swoich regularnych „postów” lub biuletynów, tym razem tylko do subskrybentów Kiwi; Pisząc o tym „f…..s…..” jest z zamknięcia i zastanawia się nad minionymi latami i tym, jak wpłynęły na jej podejście do nowego albumu.

Większość z nich napisała do marca 2020 roku, nie mając żadnych pomysłów przez kolejne miesiące i zamknięcia.

Chodziła dwie lub trzy godziny dziennie wokół Hearn Bay w Tamaki Macauura, Westmere, The Bridge, Ponsonby Road, Karangahap Road, Newton Road, obok Warehouse Golf; Wyjątkowe doświadczenie w Auckland.

„Podobnie jak wszyscy inni, zablokowanie przyniosło mi szalony wachlarz zdrowia psychicznego… dla mnie” – napisała.

READ  Znana piosenkarka i aktorka Irene Cara zmarła w wieku 63 lat

„W domu czułem się emu, uwięziony, źle z moim ciałem, ale podczas tych długich, bezcelowych spacerów czułem słońce na mojej twarzy i czyste, chłodne powietrze pompujące i z moich płuc, nogi popychające mnie do przodu, i poczułem, że przesłanka tej dziwnej rzeczy, którą uczyniłem, wzmocniona, że ​​ujawnienie się było lekarstwem, potężną magią lub czymś w tym rodzaju.

Harry Weir jest wzorem jej czepków.

dostarczony

Harry Weir jest wzorem jej czepków.

„Wracałem na drogę do domu, czując się, jakbym dbał o siebie”.

Dzieliła się autoportretami z niektórych z tych wieców, w tym przed sielankową willą na przedmieściach miasta, z głową i uszami ciasno owiniętymi wygodnym kapturem.

Jestem pewien, że Hood Lord jest autorstwa Harry’ego Weira, część jej kreatywnej kliki „dziewczyna marzeń” kiwi (para pojechała razem na Antarktydę, gdzie Harry uchwycił lot w filmie w swój zwykły, ciepły, przytulny i duchowy sposób). .

Oprócz pracy jako fotograf, Harry prowadzi firmę, która współpracuje z lokalnymi twórcami, oferując biżuterię, sukienki i robótki na drutach. Wszystko jest wykonane ręcznie, zdrowe i celowo lokalne.

Harry Weir jest wzorem jej czepków.

dostarczony

Harry Weir jest wzorem jej czepków.

Ich nakrycia głowy o wartości 190 USD dla dorosłych głów są wykonane na zamówienie i „ręcznie robione przez Tricię” przy użyciu organicznej wełny Merino i Romney z owiec żyjących w centrum Otago.

To zachwycający, nieoczekiwany dodatek, nawiązujący bezpośrednio do nostalgii za dzieciństwem i inspirowany klasycznymi narzutami na łóżka noszonymi przez dzieci.

Pomyśl o tym jako o dziwniejszym ostatnio trendzie na czapkę z dzianiny lub szydełka, ale jest nieskończenie ciszej.

Ciepły uścisk wełny jest również rodzajem komfortu w ubraniach, których potrzebujemy teraz, gdy nasze życie znów staje się mniejsze w zamknięciu.

podkręć głośność energia słoneczna, załóż kaptur i, jak poinstruuje Harry, „pociągnij mocno, aby jeszcze bardziej przytulić głowę”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *