Daniel Craig otrzymuje gwiazdę w Hollywood Walk of Fame

Po dziesięcioleciach w branży Daniel Craig w końcu dostaje miejsce w Hollywoodzka Aleja Sławy.

Według wyłącznych różnorodny W raporcie podano, że 53-letni brytyjski aktor odbierze swoją gwiazdę podczas przyjęcia w najbliższą środę (czasu lokalnego). Wydarzenie odbędzie się na kilka dni przed amerykańską premierą Nie ma czasu na śmierć, co oznacza piąty i ostatni film Craiga 007.

różnorodny Craig jest piątym aktorem Jamesa Bonda, który otrzymał gwiazdę w Hollywood Walk of Fame, po Davidzie Niven, Roger Moore, Pierce Brosnanie i Barrym Nelsonie, który grał tajnego agenta w 1954 roku w programie telewizyjnym CBS.

Gwiazda Craiga będzie podobno znajdować się przy 7007 Hollywood Blvd, tuż obok billboardu Moore’a.

Czytaj więcej:
* Being Bond: Slick rewelacja, Daniel Craig doco w TVNZ 1 dziś wieczorem
* Nie ma czasu na śmierć, wydmy, zielony rycerz między październikiem musi oglądać filmy
* Kontrowersyjna różowa kurtka Daniela Craiga udowadnia, że ​​kolor jest zwycięzcą dla mężczyzn po 50. roku życia

„Daniel Craig jest brytyjską ikoną kultury, podobnie jak James Bond, człowiek, którego grał w pięciu filmach z 2007 roku” – powiedziała producentka Hollywood Walk of Fame, Anna Martinez.

„Cieszymy się, że możemy umieścić jego gwiazdę spacerującą po lastryko obok gwiazdy innego słynnego aktora, który również grał Jamesa Bonda, Rogera Moore’a. Fani będą zachwyceni, widząc, że ich gwiazdy są dogodnie zlokalizowane na 7007 Hollywood Boulevard”.

Craig Nie ma czasu na śmierć Oczekuje się, że współgwiazda Rami Malek wystąpi na gali w przyszłym tygodniu wraz z producentami filmowymi Michaelem J. Wilsonem i Barbarą Broccoli.

Nie ma czasu na śmierć W reżyserii Cary’ego Joji Fukunagi występują również Lea Seydoux, Lashana Lynch, Christoph Waltz i Ralph Fiennes. Film trafi do kin 8 października.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top