David Beckham otrzymuje królewskie odznaczenia od króla Karola w awanturze w Sussex

David Beckham otrzymuje królewskie odznaczenia od króla Karola w awanturze w Sussex

David Beckham został zauważony w prestiżowej loży królewskiej pierwszego dnia turnieju tenisowego Wimbledon po serii pozornie strategicznych posunięć w kierunku pasowania na rycerza przez króla Karola.

Redaktor Daily Mirror, Russell Myers, powiedział, że istnieje „duży problem” z zarzutami Davida Beckhama dotyczącymi oszustw podatkowych. Doniesienia sugerują, że była gwiazda futbolu może nie zostać pasowana na rycerza z powodu wcześniejszych oszustw podatkowych. Myers powiedział prezenterce Sky News Caroline Di Russo: „Wychodzi nowa książka, w której poruszane są zarzuty dotyczące jego oszustw podatkowych, a to może postawić go w nieco trudnej sytuacji”.

Beckham (49 l.) i jego matka Sandra w poniedziałek wraz z innymi gwiazdami znaleźli się w centrum uwagi w prestiżowej loży na głównym korcie na mecz pierwszej rundy tenisowych mistrzostw Wimbledonu, choć nie było widać żadnych członków rodziny królewskiej.

Ubrany w beżowy garnitur, jasną koszulę i złoty krawat były zawodowy piłkarz wyglądał elegancko, gdy opowiadał dowcipy i rozmawiał z Sir Davidem Attenborough.

David Attenborough i David Beckham biorą udział w pierwszym dniu tenisowych mistrzostw Wimbledonu w All England Tennis and Croquet Club, 1 lipca 2024 r. w Londynie, Anglia. Zdjęcie: Karwai Tang/WireImage

Mówi się, że Beckham marzy o pasie rycerskim od króla Karola. Zdjęcie: Clive Brunskill/Getty Images

Śpiewaczka operowa Katherine Jenkins i gwiazda „Pointless” Alexander Armstrong znaleźli się wśród innych znaczących nazwisk na prestiżowej liście, obok Beckhama, którego występowi towarzyszyły twierdzenia, że ​​wciąż ma nadzieję na tytuł szlachecki od króla Karola.

Rzekome uchylanie się od płacenia podatków przez Beckhama, wspierane przez londyńską firmę inwestycyjną Ingenious Films, doprowadziło do tego, że konsekwentnie odrzucał tytuł szlachecki od królowej, która wykluczyła byłą legendę futbolu z jej ostatecznej listy odznaczeń na rok 2024.

Doniesienia sugerują, że uchylanie się od płacenia podatków w połączeniu z zakupem domu z siedmioma sypialniami w Holland Park w Londynie za prawie 40 milionów dolarów i wystawny tryb życia Beckhama wystarczyły, aby były szef służby cywilnej Bob Kerslake i przewodniczący komisji honorowej zaprzeczyli gwiazda, zaszczyt.

READ  Helen Mirren, założycielka Childfree, nie żałuje, że nie ma dzieci

E-maile, które wyciekły z 2017 roku, ujawniły rozczarowanie Beckhama w związku z ciągłą odmową przyjęcia tytułu szlacheckiego po tym, jak wcześniej otrzymał OBE od królowej Elżbiety II w 2003 roku.

W e-mailach wysłanych do członka jego ówczesnego zespołu ds. reklamy Beckham wycelował w komisję honorową i nazwał ją „niewdzięcznymi draniami” za odmowę nadania mu tytułu szlacheckiego.

David Beckham znalazł się w centrum uwagi po tym, jak śledztwo w sprawie jego podatków zniweczyło jego nadzieje na pasowanie na rycerza. Dzieje się tak, gdy nowa książka napisana przez Toma Powera o rodzinie Beckhamów oskarża byłą gwiazdę futbolu o stosowanie szeregu taktyk mających na celu obniżenie płacenia podatków w Wielkiej Brytanii. „Wychodzi nowa książka, w której pojawiają się zarzuty dotyczące jego spraw podatkowych, a to może postawić go w nieco trudnej sytuacji” – powiedział Myers prezenterce Sky News Caroline Di Russo.

Ładowanie osadzonego…

Rzekomo napisał też: „Niczego innego się nie spodziewałem. Szczerze mówiąc, szkoda, gdybym był Amerykaninem, nie zrobiłbym tego”. [sic] Miałem coś takiego 10 lat temu.

Były kapitan reprezentacji Anglii rozpoczął działalność charytatywną, próbując zwrócić na siebie uwagę Rady Honorowej.

Komfortowe pojawienie się Beckhama w loży królewskiej wiąże się z dalszymi próbami „sprzymierzenia się” z monarchią w drodze do tytułu szlacheckiego.

W zeszłym roku Bex podarowała Charlesowi słoik własnego miodu na imprezie modowej, a w zeszłym miesiącu spotkali się ponownie w Highgrove Estate w Cotswolds, zanim Bex została ambasadorką King's Foundation.

Beckham powiedział później: „Inspirujące było wysłuchanie słów króla o pracy Fundacji Jego Królewskiej Mości podczas mojej niedawnej wizyty w Highgrove Gardens oraz porównanie wskazówek dotyczących pszczelarstwa”.

Niedawno zerwał także kontakty z księciem Harrym i Meghan Markle, co według korespondentki królewskiej Sarah Hewison było strategicznie zgodne z jego marzeniem o rycerstwie.

READ  Siostra Meghan Markle oskarża ją o manipulację i kłamstwa

Redaktor Daily Mirror Royal, Russell Myers, omawia spór między Meghan Markle i Victorią Beckham. „Z pewnością na świecie dzieją się pilniejsze sprawy niż martwienie się o to, kto jest bogatszy, a kto mniej bogaty od ciebie, ale to właśnie one mogą zaprzątać umysły Harry'ego i Meghan” – Myers powiedziała prezenterce Sky News Danice Di Giorgio. „Kiedy spojrzeć na sukces, jaki mogli odnieść Harry i Meghan, to wielka szkoda, że ​​zamiast gonić za obowiązkiem, poszli ścieżką gonitwy za dolarem”.

„Beckhamowie zdecydowali, że ta marka jest dla nich zbyt toksyczna i mogą sprzymierzyć się z rodziną królewską” – powiedziała TalkTV korespondentka królewska Sarah Houston.

„Ponieważ ostatecznie w tym transatlantyckim kurorcie nie można mieć obu stron”.

Jeśli Beckham otrzyma tytuł szlachecki, otrzyma tytuł Sir, a jego żona Victoria otrzyma tytuł Damy, a oni dołączą do takich gwiazd jak gwiazda Formuły 1 Sir Lewis Hamilton i jego były trener w Manchesterze United, Sir Alex Ferguson.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *