David Foster wyjaśnia decyzję o zaprzestaniu produkcji muzyki

David Foster wyjaśnia decyzję o zaprzestaniu produkcji muzyki
David Foster wyjaśnia decyzję o zaprzestaniu produkcji muzyki

David Foster powrócił do swojej firmy produkcyjnej po ośmiu latach przerwy.

Zdobywca nagrody Grammy trębacz Chris Botti otrzymał niedawno twórczą pomoc od pianisty i geniusza muzycznego odpowiedzialnego za hitowe single takich gwiazd jak Whitney Houston, Celine Dion i Mariah Carey w swoim najnowszym projekcie.

W przeciwieństwie do poprzednich przedsięwzięć Fostera w zakresie popu i R&B, ten album skupia się na jazzie.

„Uważam, że Chris jest największym żyjącym trębaczem jazzowym. Jego występy są jak przeżycie religijne, co skłoniło go do zaangażowania się w produkcję nowego projektu Bottiego pt. Chris Botti Cz. 1teraz na zewnątrz.

„Na szczęście mnie do tego namówił i mogłem tam siedzieć przez tydzień lub dwa i cieszyć się występami niesamowitych muzyków prowadzonych przez Chrisa, a ja kiwałem głową na znak zgody lub mówiłem: „Hej, może spróbuj tego?”

„To był łatwy sposób na produkcję, w przeciwieństwie do całego mojego życia, gdzie musiałem zakasać rękawy i trawić” – dodał. „W szczytowym okresie byłem jak byk w sklepie z porcelaną”.

Foster twierdzi, że osiem lat temu porzucił scenę produkcyjną po uderzeniu w ścianę, ale płyta powróciła w ekscytujący sposób.

„Szczerze mówiąc, nudzę się sobą” – przyznał.

„Nigdy nie nudziłem się w branży muzycznej. W każdej dekadzie były wzloty i upadki, dobra i zła muzyka. Nudziłem się sobą i sposobem, w jaki nagrywałem płyty.

READ  Niewidzialny obraz Charlesa F Goldie zostaje sprzedany na aukcji za 1,4 miliona dolarów

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *