Detroit Tigers spędzają kolejny tydzień pokonując najlepsze drużyny w baseballu

Detroit – Sezon regularny MLB dobiega końca, ale Tygrysy z Detroit Nigdy nie skończyli pokazywać swojej zdolności do konkurowania z najlepszymi drużynami w baseballu.

Detroit miało ciężki przebieg pod koniec sierpnia i do pierwszego tygodnia września, przegrywając osiem z 11 meczów między 28 sierpnia a 7 września, aby po raz pierwszy od siedmiu gier spadło 10 gier poniżej 0,500. Zwycięska passa All-Star Break.

Od tego czasu znacznie się odbiły.

Tygrysy gościły The Rays and Brewers w zeszłym tygodniu przed wyjazdem do Tampa Bay na serię czterech meczów w weekend. Tampa Bay, 92-58 lat, ma najlepszy wynik w MLS, a Milwaukee, 91-58, wkrótce zdobędzie tytuł National Central League.

W dziewięciu meczach z rzędu z tymi najwyżej sklasyfikowanymi rywalami Tygrysy zakończyły 6-3, nawet po oddaniu jednego meczu z Rays po prowadzeniu 4:1 w siedmiu rundach. Wygrali dwa z trzech Rayów w Detroit, pokonali oba mecze przeciwko Brewersom, a następnie podzielili swoją czteromeczową serię weekendową w Tampa Bay.

ogłoszenie

Może to zaskoczyć fanów baseballu, którzy nie śledzą Tygrysów, ale tak naprawdę dzieje się od miesięcy.

Jeimer Candelario z Detroit Tigers zdobył podwójną bramkę w meczu z Tampa Bay Rays w szóstej rundzie meczu baseballowego w Detroit, piątek, 10 września 2021 r. (Prasa stowarzyszona 2021)

Nawet podczas kumulacji 3-8 dwa tygodnie temu, Tygrysy rozegrały dwa z trzech meczów w Cincinnati, pokonując wciąż bardzo dużo NL Wildcards Reds. W połowie sierpnia drużyna przeszła 3-2 w serii szosowych pojedynków przeciwko Toronto Blue Jays i St. Louis Cardinals.

Oto jak Tygrysy radziły sobie z rywalami w play-off w tym sezonie:

 • 4-3 przeciwko Rice, numer 1 na Wschodzie.

 • 4-9 przeciwko Chicago White Sox, numer 1 w El Central.

 • 5-2 przeciwko Houston Astros numer 1 w Al West.

 • 3-1 przeciwko Brewersom, drużynie nr 1 NL Central.

 • 3-3 przeciwko Boston Red Sox, aktualnemu posiadaczowi dzikiej karty nr 1.

 • 3-3 przeciwko Blue Jays, obecnemu posiadaczowi dzikiej karty nr 2.

 • 3-1 przeciwko St. Louis Cardinals, obecnemu posiadaczowi dzikiej karty nr 2 w Holandii.

 • 3-3 przeciwko New York Yankees, rywalowi o dziką kartę.

 • 1-6 przeciwko Oakland Athletics, rywal o dziką kartę.

 • 2-1 przeciwko the Reds, rywalowi o dziką kartę.

 • 5-1 przeciwko Seattle Mariners, rywalowi o dziką kartę.

White Sox i the Athletics znokautowali Tygrysy, wygrywając do tej pory 15 z 20 meczów, ale poza tym Tygrysy rozegrały .500 lub lepszy baseball przeciwko każdej drużynie z tej listy. Ogólnie rzecz biorąc, w tym sezonie grają 36-33 przeciwko legalnym rywalom w play-off (jest to również ich ogólny rekord przeciwko zwycięskim drużynom).

Jeśli Tygrysy chcą wkrótce przejść do gry poza sezonem, są to drużyny, z którymi będą konkurować bezpośrednio. Co zachęcające, są hitem po dwukrotnym skończeniu najgorszego rekordu w baseballu w ciągu ostatnich czterech lat (oraz trzeciego i piątego najgorszego rekordu między nimi).

ogłoszenie

Detroit gości White Sox przez trzy mecze w tym tygodniu (od poniedziałku do środy), a następnie kończy sezon trzema meczami w Chicago (1–3 października). White Sox to największa przeszkoda, jaką Tygrysy muszą pokonać w dążeniu do stania się prawdziwym pretendentem, więc te sześć meczów jest całkowicie wartych obejrzenia.

Copyright 2021 by WDIV ClickOnDetroit – Wszelkie prawa zastrzeżone.

READ  World No. 1 Ash Party Bomby z US Open w szoku

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top